امروز:10 مهر 1401

ربات آریامونز در تلگرام ؛ آخرین های تکنولوژی را در تلگرام بخوانید

در دنیای امروز تکنولوژی اخبار و بررسی های تکنولوژی به سرعت منتشر می شوند و خوانندگان بسیاری از خبر ها ی مهم را از دست می دهند. این جا هست که خبرنامه های کلاسیک و فید خوان ها برای همین منظور منتشر شده اند. اما با توجه به انتشار مسنجر بسیار کارآمد تلگرام بر آن شدیم که ربات سایت آریامونز را راه اندازی کنیم. با آریامونز همراه باشید.

tele-bot

شما برای استفاده از خدمت جدید آریامونز یعنی آریامونز بات می توانید به راحتی ربات ما را به تلگرام خود اضافه کنید. برای شروع ابتدا در منوی سرچ تلگرام خود عبارت ariamoons_bot@ را سرچ کنید و یا از طریق این لینک ربات را اضافه کنید. بعد از وارد شدن به صفخه ی ربات آریامونز گزینه ی ارسال پیام را انتخاب کنید و سپس استارت را بزنید تا شما نیز به جمع کاربران همراه ما در تلگرام بپیوندید. بعد از اضافه شدن بات آریامونز اینک با اضافه شدن هر مطلب آن مطلب برای شما نیز ارسال خواهد شد. همچنین ما شما را از اخرین مطالب ویژه آریامونز به صورت اختصاصی شما را آگاه می کنیم.

همچنین مراسم های مهم را از طریق این بات به شما اطلاع خواهیم داد.

تکنولوژی ساکن نمی ماند و آریامونز نیز

ما را از نظرات و پیشنهادات خود بی بهره نگذارید.

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.