مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » سونی » تماشا کنید: مقایسه ی اکسپریا زد 5 کامپکت با اکسپریا زد 3 کامپکت

تماشا کنید: مقایسه ی اکسپریا زد 5 کامپکت با اکسپریا زد 3 کامپکت

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در سونی و ویدئو
تماشا کنید: مقایسه ی اکسپریا زد 5 کامپکت با اکسپریا زد 3 کامپکت تماشا کنید: مقایسه ی اکسپریا زد 5 کامپکت با اکسپریا زد 3 کامپکت

اکسپریا زد 5 در سه مدل معرفی شد. مدل همیشگی ای که همراه اکسپریا زد 5 معرفی می شد، اکسپریا زد کامپکت بود. در این سری نیز این گوشی معرفی شد. اکسپریا زد 5 کامپکت یک گوشی قوی و با نمایشگر با اندازه ی 4.6 اینچ می باشد. این گوشی دارای سخت افزاری مشابه با اکسپریا زد 5 می باشد و تنها تفاوت آن در نمایشگر آن می باشد. سونی این گوشی را به همراه دو برادر بزرگترش یعنی اکسپریا زد 5 و اکسپریا زد 5 پرمیوم در IFa 2015 معرفی کرد. در دل اکسپریا زد 5 کامپکت یک پردازنده ی اسنپدراگون 810 گنجانده شده است. همچنین در کنار این پردازنده یک رم 3 گیگابایت استفاده شده است. همچنین این گوشی به یک دوربین 23 مگاپیکسلی سونی مجهز است که کیفیت تصاویر بسیار خوبی را برای کاربر به ارمغان می آورد. در این مطلب مقایسه ی ویدئویی اکسپریا زد 5 کامپکت و اکسپریا زد 3 کامپکت را آورده ایم. با مونز استریم آریاموتز همراه باشید.

در مقابل اکسپریا زد 5 کامپکت گوشی اکسپریا زد 3 کامپکت قرار گرفته است. این گوشی سایز نمایشگر همانند اکسپریا زد 5 کامپکت را دارد اما از نظر مشخصات دیگر از این پرچم دار جدید پایین تر است. این گوشی به یک پردازنده ی اسنپدراگون 801 مجهز است و رم به کار رفته در آن یک رم 2 گیگابایتی می باشد.

 

[aparat]http://www.aparat.com/v/gbXUG[/aparat]

منبع:

دیدگاه شما