مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » سونی » گوشی اکسپریا زد 5 همچنان با مشکل داغ کردن پردازنده همراه است

گوشی اکسپریا زد 5 همچنان با مشکل داغ کردن پردازنده همراه است

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در سونی
گوشی اکسپریا زد 5 همچنان با مشکل داغ کردن پردازنده همراه است گوشی اکسپریا زد 5 همچنان با مشکل داغ کردن پردازنده همراه است

چند روز پیش گوشی اکسپریا زد 5 معرفی شد. در همان روز یک ویدئو منتشر کردیم که بر داغ نشدن این گوشی تاکید داشت. گوشی اکسپریا زد 5 به حالت 4k و در مدت مشخصی داغ نکرد و از این که این مشکل بر طرف شده بود ابراز خوشنودی کردیم. اما به نظر این مشکل هنوز بر طرف نشده است و طی تست های انجام گرفته هنوز این گوشی مشکل گرم شدن بیش از اندازه را دارد. با آریامونز همراه باشید.

یک از مواردی که حتما بر روی گوشی اکسپریا زد 5 تست می شد، تست پردازنده بود. این تست یکی از مهمترین تست ها برای گوشی هایی است که با پردازنده ی اسنپدراگون 810 معرفی می شوند. در تست قبلی مشکلی به وجود نیامد اما در تست جدید که انجام گرفته گوشی اکسپریا زد 5 در هنگام فیلمبرداری داغ شده و برنامه ی تصویر برداری سونی بسته شده است. البته باید خاطر نشان کنیم که این داغ کردن در هنگام فیلمبرداری عادی رخ داده و در حالت 4k نبوده است. به هر حال این مشکلی است که در حال حاضر در نسخه ی موجود در IFA 2015 دیده شده است. اما باید منتظر بود و دید که در نسخه ی نهایی این گوشی نیز این مشکل وجود دارد یا کوالکام و سونی این مشکل را برطرف می کنند. با آریامونز همراه باشید.

منبع:

دیدگاه شما