امروز:18 خرداد 1402

قیمت و زمان عرضه ی اکسپریا زد 5 ، اکسپریا زد 5 کامپکت و اکسپریا زد 5 پرمیوم مشخص شد

سونی دیروز از سه گوشی اکسپریا زد 5 خود پرده برداشت. این سه گوشی سه مدل از اکسپریا زد 5 می باشند. اکسپریا زد 5 کامپکت، اکسپریا زد 5، و اکسپریا زد 5 پریمیوم! این سه گوشی از نظر سخت افزار داخلی همگی در یک حد هستند و می توان این ویژگی را یکی از ویژگی های برتری این گوشی های دانست. فقط بحث انتخاب ، به صفحه نمایش ختم می شود. این سه گوشی از پردازنده ی اسنپدراگون 810 بهره می برند. همچنین د رکنار این پردازنده  یک رم 3 گیگابایتی در خدمت گوشی است. دوربین اصلی این گوشی یک دوبین قدرتمند و لنز ساخت سونی، با سایز 23 مگاپیکسل می باشد. این سه گوشی همانطور که گفته شد در سه سایز مختلف عرضه می شوند. بزرگتری گوشی اکسپریا زد 5 پرمیوم می باشد که به صفحه نمایش 5.5 اینچی مجهز است. بعد از این گوشی اکسپریا زد 5 با صفجه نمایش 5.2 اینچی قرار دارد و در جایگاه آخر اکسپریا زد 5 کامپکت با صفحه نمایش 4.6 اینچ قرار دارد.  اینک قیمت ها و زمان عرضه ی این سه گوشی مشخص شده است. با آریامونز همراه باشید.

همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید قیمت اکسپریا زد  599 یورو خواهد بود. قیمت اکسپریا زد 5 کامپکت با اختلافی 50 یورویی 549 یورو عرضه خواهد شد. گوشی اکسپریا زد 5 پرمیوم با اختلاف 100 یورویی نسبت به اکسپریا زد 5، با قیمت 699 یورو عرضه میشود. سونی زمان عرضه ی دو گوشی کوچکتر را (اکسپریا زد 5 کامپکت و اکسپریا زد 5) در مهم اعلان کرده است. و برای اکسپریا زد 5 پرمیوم باید تا ماه آبان منتظر بمانیم.

 

Xperia-Z5-compact-premium-pricing-UK (2)

 

 

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.