مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » سونی » تماشا کنید: ویدئوی کار با اکسپریا زد 5 قبل از معرفی در IFa 2015

تماشا کنید: ویدئوی کار با اکسپریا زد 5 قبل از معرفی در IFa 2015

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در سونی
تماشا کنید: ویدئوی کار با اکسپریا زد 5 قبل از معرفی در IFa 2015 تماشا کنید: ویدئوی کار با اکسپریا زد 5 قبل از معرفی در IFa 2015

گوشی اکسپریا زد 5 بر اساس اطلاعات منتشر شده تا به حال با یک صفحه نمایش 5.2 اینچی معرفی خواهد شد. رزولوشن این صفحه نمایش فول اچ دی می باشد. به احتمال زیاد نیز باید منتظر یک پردازنده ی اسنپدراگون 810 را برای قلب اصلی این گوشی باشیم. اما نسخه ی کامپکت این گوشی یک گوشی 4.6 اینچی خواهد بود و رزولوشن آن اچ دی می باشد. گوشی اکسپریا زد 5 پرمیوم بر اساس گزارش های رسیده به یک صفحه نمایش 5.5 اینچی QHD مجهز است. دوربین اکسپریا زد 5 پرمیوم نیز یک دوربیبین 23 مگاپیگسلی با قابلت ضبط 4k خواهد بود. این گوشی در مراسم IFA 2015  معرفی می شود. اینک ویدئویی از این گوشی هوشمند منشتر شده است که می توانید ویژگی های اکسپریا زد 5 جدید را در آن ببینید. با آریامونز همراه باشید.

گوشی جدید سونی به سنسور اثر انگشت مجهز خواهد بود. اما جایگاه سنسور اثر انگشت اکسپریا زد 5 مانند دیگر گوشی های نبود و بر روی دکمه ی پاور در کنار گوشی قرار دارد که این نیز یک ابتکار بوده و باید دید که این روش قرار دادن سنسور آیا مورد استقبال قرار می گیرد یا نه. همچنین این گوشی بر اساس اطلاعات منتشر شده در 3 ورژن معرفی خواهد شد. ورژن اصلی اکسپریا زد 5، ورژن کامپکت و ورژن پریمیوم!

[aparat]http://www.aparat.com/v/rAdKR[/aparat]

منبع:

دیدگاه شما