امروز:30 خرداد 1403

یخچال هوشمند جدید Family Hub Plus سامسونگ دارای صفحه نمایش بزرگ 32 اینچی است

نمایشگاه CES 2023 نزدیک است، به این معنی که ما یک بار دیگر در مورد یخچال های هوشمند سامسونگ می نویسیم. با Family Hub Plus، سامسونگ اندازه صفحه نمایش لمسی را از 21 اینچ در مدل‌های قبلی به 32 اینچ افزایش داده است و به شما یک بوم بزرگ‌تر برای نمایش عکس‌ها، فهرست‌های خرید و ویدیوها یا کنترل دستگاه‌های SmartThings می‌دهد.

در بالای صفحه نمایش بزرگتر، سامسونگ پشتیبانی از Google Photos را به همراه ادغام OneDrive که در مدل های گذشته دیده می شد، اضافه کرده است. این به شما امکان می‌دهد عکس‌های خانوادگی یا سایر عکس‌ها را در یخچال نمایش دهید یا عکس‌ها را از Family Hub Plus در دستگاه تلفن همراه آپلود کنید. مانند قبل، می‌توانید آثار هنری را از اپلیکیشن سفارشی آتلیه سامسونگ نیز نمایش دهید.


هاب داخلی می تواند چندین دستگاه SmartThings را کنترل کند و یک مرکز کنترل خانه هوشمند را روی یک صفحه لمسی بسیار بزرگ به شما ارائه دهد. همچنین از شش سرویس SmartThings Home Life پشتیبانی می کند: مراقبت از هوا، مراقبت در منزل، مراقبت از حیوانات خانگی، مراقبت از لباس، انرژی و پخت و پز. سامسونگ همچنین Samsung TV Plus را در نظر گرفته است و به کاربران آمریکایی 190 کانال تلویزیونی رایگان می دهد. می‌توانید از آن در جهت عمودی برای TikTok، Shorts فیسبوک و سایر محتوای رسانه‌های اجتماعی استفاده کنید، یا از حالت تصویر در تصویر برای مشاهده ویدیوها و انجام کارهای دیگر به طور همزمان استفاده کنید.

در نهایت، از سرویس Your Essentials آمازون پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد خواربار و سایر محصولات را مستقیماً از صفحه لمسی سفارش دهید. سامسونگ مشخصات یا قیمت دیگری را اعلام نکرد، اما ما آن را در اوایل ماه آینده در نمایشگاه CES 2023 خواهیم دید و پس از آن باید بیشتر بدانیم.

اشتراک گذاری