امروز:4 بهمن 1400

مونزاپ: اپلیکیشن Next Browser تجربه وبگردی آسان

یکی از مهمترین معیارها برای انتخاب مرورگر مناسب برای گوشی‌های اندروید ، محیط کار آسان و حجم کم اپلیکیشن می باشد . اپلیکیشن Next Browser تمامی امکانات لازم برای یک وبگردی آسان را در اختیار کاربران قرار می دهد . با آریا مونز همراه باشید .

اگرچه مرورگر‌های صاحب نام مانند فایرفاکس، کروم، دلفین و… محبوبیت زیادی بین کاربران دارند و از امکانات بیشتری مانند حالت مطالعه، ذخیره‌ی آفلاین صفحات و پشتیبانی از افزونه‌های مختلف برخوردارند اما دست کم هرکدام حجم تقریبی بالای 30 مگابایت را اشغال می کنند . Next Browser تنها 6 مگابایت حجم داشته و به راحتی بر روی هر دستگاه اندرویدی نصب میشود و با این حجم کم کارایی‌ اصلی مانند پشتیبانی از تب‌های چندگانه، مصرف کمتر دیتا نسبت به مرورگر‌های دیگر و محیط روان و چشم‌نواز، همچنان در این اپلیکیشن وجود دارند.

برای کاربرانی که استفاده روزانه و عادی از وب گردی می خواهد اپلیکیشن Next Browser بهترین گزینه بوده که در کنار حجم کم امکانات مناسبی نیز داراست چرا که اکثر کاربران از امکانات جانبی مرورگر‌های دیگر استفاده نمی کنند و تنها مرورگر‌های کم حجم و روان را به سایر مرورگر‌های حجیم و سنگین ترجیح خواهند داد.

برای دانلود اپلیکیشن Next Browser که به صورت کاملا رایگان برای گوشی‌های اندروید منتشر شده است می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

برای دانلود اپلیکیشن Next Browser از مایکت اینجا کلیک کنید .

برای دانلود اپلیکیشن Next Browser از گوگل پلی اینجا کلیک کنید .

Web Developer and Design