مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » دیگر » چرا محصولات EE جان نیم میلیون انسان را به خطر انداخته است ؟؟

چرا محصولات EE جان نیم میلیون انسان را به خطر انداخته است ؟؟

نوشته شده توسط فاطمه چلویی در دیگر و موبایل
چرا محصولات EE  جان نیم میلیون انسان  را به خطر انداخته است ؟؟ چرا محصولات EE جان نیم میلیون انسان را به خطر انداخته است ؟؟

یکی از اتفاقاتی که گاهی اتفاق می افتد مشکل دستگاه های الکترونیکی است که شرکت مورد نظر بعد از ناراضی بودن مشتریان آن را در اسرع وقت تعویض کرده و اشکالات آن را برطرف کرده است بعضی از مشکل محصولات حاد نیست و باعث ضرری نمی شود اما نقص فنی باتری EE از مواردی است که جان بسیاری از انسان ها را به خطر انداخته است با آریا مونز همراه باشید.

 

EE  از تولید کننده  محصولاتی مانند موبایل و پاور بانک است این شرکت انگلیسی بعد از عرضه یک  محصول با مشکلی مواجه می شود. موضوع این باتری و نقص آن زمان معلوم میشود که مشتریان انگلیسی که از باتری های این شرکت با مدل E1-06 استفاده می کردند که باعث خطر های جسمانی از قبیل اتش گرفتگی شده است . EE دیروز بعد از اطلاع یافتن این موضوع فورا به جمع آوری این محصولات  از بازار پرداخت و حتی این مشکل را در وب سایت خود درج کرد و استفاده از آن را برای مشتریان منع کرد و بیان کرد به صورت رایگان تعویض می کنند این شرکت به صورت گسترده در حال جمع آوری باتری ها است و جای خوشبختی است که بعد از وقوع مشکل در محصول تولیدی مشکل آن را بر گردن گرفته است تا رضایت مشتری کاملا از دست نرود.

منبع:

دیدگاه شما