امروز:17 خرداد 1402

Call of Duty: Modern Warfare II از سیستم بحث برانگیز SMS Protect بلیزارد استفاده خواهد کرد.

هنگامی که Call of Duty بعدی در 28 اکتبر فرا می رسد، طرفداران برای انجام بازی باید یک شماره تلفن به حساب Battle.net خود متصل کنند. صفحه پشتیبانی اخیراً به‌روزرسانی شده که توسط PC Gamer مشاهده شده است، می‌گوید: «Call of Duty: Modern Warfare II، حساب‌های تازه ایجاد شده Overwatch 2، و حساب‌های جدید Call of Duty: Modern Warfare نیاز به شماره تلفن دارند.

اخبار مربوط به این الزام پس از یک هفته بحث و جدل پیرامون SMS Protect، سیستم اتصال تلفنی که توسط Overwatch 2 و به زودی Modern Warfare II استفاده می شود، منتشر می شود. پس از راه اندازی ناهمواری که شاهد حمله DDoS بودیم که بسیاری از بازی Overwatch 2 را در روز انتشار آن باز داشت، بلیزارد اعلام کرد که این نیاز را کاهش می دهد. جایی که استودیو قبلاً گفته بود که همه بازیکنان باید یک شماره تلفن را به حساب Battle.net خود پیوند دهند، اکنون این شرط فقط برای بازیکنان جدید Overwatch است. تا حدی، این سیستم بحث برانگیز بوده است، زیرا نمی‌توان از شماره‌های «پیش‌پرداخت خاصی» در ارتباط با SMS Protect استفاده کرد. قبل از جمعه، بازیکنانی که خدمات ارائه دهندگان تلفن همراه مانند کریکت وایرلس داشتند متوجه شدند که نمی توانند بازی را انجام دهند.

در حال حاضر، مشخص نیست که آیا همه بازیکنان Warzone 2.0 برای اجرای آن بازی در تاریخ 16 نوامبر به شماره تلفن همراه نیاز دارند یا خیر. از سال 2020، Infinity Ward تمامی کاربران بازی رایگان Warzone را در رایانه شخصی ملزم کرده است که فرآیند احراز هویت دو مرحله ای را طی کنند. Activision Blizzard بلافاصله به درخواست Engadget برای توضیح و اظهار نظر پاسخ نداد.

اشتراک گذاری

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.