امروز:13 خرداد 1402

حالت جدید ‘FIFA Mobile’ تمرکز را بر روی استراتژی فوتبال قرار داده است

آیا ترجیح می دهید بر تیم فیفا موبایل خود نظارت کنید تا اینکه بازیکنان خود را کنترل کنید؟ شما اکنون شانس خود را دارید. EA یک حالت مدیر را به عنوان اندروید و iOS معرفی کرده است که شما را به تمرکز بر استراتژی و تاکتیک ها به جای عمل می خواهد. شما ترکیب اصلی را انتخاب می کنید، تاکتیک ها را در زمان واقعی تنظیم می کنید (مانند حمله یا مقابله) و اجازه می دهید تیم خود بازی کند. حتی می‌توانید با بالا رفتن از رتبه‌های بخش، چندین مسابقه را در صف قرار دهید.

به روز رسانی بازی مربوطه همچنین دروازه بان ها را بهبود می بخشد، گزینه های تعویض بازیکن را اضافه می کند و برای 30 تیم ملی کیت ارائه می دهد. ارتقا در حال حاضر در دسترس است.

این آپدیت FIFA Mobile را به یک بازی مدیریتی مانند Football Manager تبدیل نمی کند. شما استعدادیابی، شکل دادن به برنامه های تمرینی یا کشتی گرفتن با هیئت مدیره تیم نیستید. این را بیشتر به عنوان فوتبالی معادل یک جنگنده خودکار مانند شطرنج خودکار یا تاکتیک‌های مبارزه تیمی در نظر بگیرید.

اشتراک گذاری

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.