امروز:20 مرداد 1401

«ارباب حلقه ها: گالوم» یک ماه قبل از عرضه به تعویق افتاد

aedalic Entertainment بازی The Lord of the Rings: Gollum را فقط پنج هفته قبل از اینکه قرار بود در اول سپتامبر اکران شود به تعویق انداخت. این استودیو روز دوشنبه در توییتر اعلام کرد که برای تکمیل کار روی بازی به زمان بیشتری نیاز دارد. Daedalic گفت: برای ارائه بهترین تجربه ممکن، ما تصمیم گرفتیم اکران The Lord of the Rings: Gollum را چند ماه به تعویق بیندازیم. این استودیو تاریخ انتشار جدیدی را اعلام نکرد اما قول داده که در آینده نزدیک این کار را انجام دهد.

Daedalic اولین بار در سال 2019 با یک پنجره انتشار در سال 2021 معرفی شد و در نهایت بازی را به سال 2022 در اوایل سال گذشته بازگرداند. تاریخ انتشار قبلی 1 سپتامبر در ماه مه به اشتراک گذاشته شد. ددالیک که در فصل‌های اولیه فیلم یاران حلقه اتفاق می‌افتد، گولوم را یک «ماجراجویی مخفیانه سینمایی» معرفی می‌کند. بخشی از بازی شامل پیمایش یک سیستم روایی است که شخصیت دوگانه گولوم را منعکس می کند. پس از انتشار نهایی بازی، برای پلی استیشن 4، PS5، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری X/S و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.

اشتراک گذاری

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.