امروز:1 تیر 1403

با بروزرسانی جدید اپلیکیشن فیسبوک دیدگاه خود را در حالت آفلاین ثبت کنید

پس از اینکه امکان لایک یا به اشتراک گذاری پست‌ها در حالت آفلاین به اپلیکیشن فیسبوک اضافه شد ، به تازگی فیسبوک اعلام کرده است که قصد دارد در بروز رسانی جدیدش امکان ثبت دیدگاه در حالت آفلاین را نیز در اختیار کاربرانش قرار دهد . با آریا مونز همراه باشید .

در جدیدترین بروزرسانی اپلیکیشن فیسبوک ، امکان ثبت دیدگاه در حالت آفلاین در اختیار کاربران قرار می گیرد و کاربران می توانند حتی در حالت آفلاین نیز در زیر پست‌های مختلف دیدگاه خود را ثبت کنند و این دیدگاه پس از آن که کاربر آنلاین شد به صورت خودکار ثبت خواهد شد.

فیسبوک امروز اعلام کرد که امکان ثبت دیدگاه در حالت آفلاین را به اپلیکیشن خود اضافه خواهد کرد. این کمپانی در این رابطه می‌گوید:

برای مثال وقتی که پستی در رابطه با تولد دوست خود را می‌بینید اما دسترسی به اینترنت ندارید، می‌توانید پیام تبریک خود را زیر این پست ارسال کنید تا زمانی که آنلاین شدید این دیدگاه به صورت خودکار ثبت شود.

به علاوه در این بروزرسانی، پست‌های دانلود شده از قبل به نمایش درمی‌آیند تا پست‌های جدیدتر در پس زمینه دانلود شوند. این ویژگی به شما اجازه خواهد داد تا در هنگام باز کردن اپلیکیشن و تماشای پست‌های خوانده نشده نیاز به انتظار برای بارگذاری جدیدترین پست‌ها نداشته باشید و ابتدا به مرور پست‌های بارگذاری شده از قبل بپردازید تا پست‌های جدیدتر لود شوند.

البته فیسبوک اعلام کرده است که این بروزرسانی در چند مرحله ارائه خواهد شد، اما زمان دقیقی برای آن مشخص نکرده است.

Web Developer and Design