مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » ساعت هوشمند اوپو در 5 دقیقه شارژ می شود؛ ویژگی بسیار عالی برای ساعت هوشمند

ساعت هوشمند اوپو در 5 دقیقه شارژ می شود؛ ویژگی بسیار عالی برای ساعت هوشمند

ساعت هوشمند اوپو در 5 دقیقه شارژ می شود؛ ویژگی بسیار عالی برای ساعت هوشمند ساعت هوشمند اوپو در 5 دقیقه شارژ می شود؛ ویژگی بسیار عالی برای ساعت هوشمند

اپل واچ امشب برای بار دوم معرفی خواهد شد و باید منتظر این ساعت باشیم. اما جدا از ساعت اپل شرکت های دیگر نیز در این عرصه خوب می درخشند. اوپو شرکتی است که ساعت هوشمندی را زده است که شارژ مجدد آن بسیار سریع انجام می گیرد. این شرکت چینی برای بازار ساعت های هوشمند نیز برنامه هایی دارد. با آریامونز همراه باشید.

ساعت جدید اوپو با استفاده از تکنولوژی VOOC شارژ سریع را برای ساعت هوشمندخود به ارمغان آورده است. اوپو درباره ی شارژ سریع ساعت هوشمند خود زمان 5 دقیقه را ذکر می کند که بسیار عالی می باشد.

سایت منتشر کننده این مطلب معتقد است که این ساعت هوشمند از سیستمی به غیر از اندروید ور استفاده می کند زیرا که اندروید ور از شارژ وایرلس پشتیبانی می کند اما نباید این نکته را فراموش کرد که اسمارت واچ 3 از پورتusb 2.0 استفاده می کند و سیستم عامل آن اندروید ور می باشد.

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:
  1. Great write-up, I¡¦m normal visitor of one¡¦s site, maintain up the excellent operate, and It’s going to be a regular visitor for a long time.

    http:yahoo.com

  2. We have a law vacancy for document review lawyer to join us at DaySparkes ?? Anyone with experience please send us your CV and cover letter via https://latestlawjobs.com/

    http:/yahoo.com

  3. 睡前۷分鐘 在床上瘦腰提臀不是夢! Marie Claire (HK) Edition 小S曾經說過:「這世上沒有醜女人,只有懶女人」,獲得無數女生的認同和同感,但小編認為懶亦有它的好處,因為懶的女人才會絞盡腦汁,想出最有效率的辦法去解決問題,例如如何以一物化全妝,或如何能在不用離開床鋪

    http:/yahoo.com

دیدگاه شما