امروز:30 خرداد 1403

توییچ ابزارهای فیلترینگ جدیدی را معرفی می کند که به شما امکان می دهد محتوای جنسی و خشونت آمیز را حذف کنید

توییچ ابزارهای فیلترینگ خود را به‌روزرسانی کرده است تا جریان‌های زنده‌ای را که دارای تم‌های بزرگسالانه هستند، مانند محتوای جنسی، خشونت‌آمیز و توهین‌آمیز، حذف کند. به عبارت دیگر، شما مجبور نخواهید بود صدها جریان ناخالص را غربال کنید تا کسی را بیابید که در حال نوشیدن نوشابه پاپ و بازی در هادس 2 است.

این تنظیمات فیلتر جدید به افراد اجازه می‌دهد از برچسب‌های محتوای خاص، طبق دستورالعمل‌های طبقه‌بندی محتوا که اخیراً معرفی شده است، انصراف دهند. این دستورالعمل‌ها از سازندگان می‌خواهد که اگر جریان‌های زنده شامل مواردی مانند تصاویر جنسی، نمایش خشونت، قمار، فحاشی بیش از حد و مصرف مواد مخدر هستند، برچسب مناسبی برای پخش‌های زنده برچسب‌گذاری کنند. این برچسب‌ها هنگام پخش بازی‌های دارای رتبه بزرگسالان نیز اعمال می‌شوند.

این به تجربه‌ای منسجم‌تر اجازه می‌دهد، زیرا افراد می‌توانند هنگام جستجوی چیزی برای تماشا، کل دسته‌ها را پنهان کنند. پیش از این، این برچسب‌های محتوا فقط به عنوان نقاط داده برای کمک به کاربران Twitch در تصمیم‌گیری آگاهانه برای مشاهده استفاده می‌شدند.

فیلترهای طبقه بندی محتوا در تنظیمات نمایه در قسمت تنظیمات نمایش محتوا یافت می شوند. پس از روشن شدن، فیلترها علاوه بر جریان هایی که هنگام مرور بی هدف ظاهر می شوند، برای همه توصیه ها و نتایج جستجو اعمال می شوند. سیستم تنظیمات فیلتر ترجیحی را به خاطر می آورد، بنابراین باید یک سفر یکباره به صفحه تنظیمات انجام شود. برای افراد زیر 18 سال، Twitch به طور خودکار اکثریت قریب به اتفاق این تنظیمات فیلتر را اعمال می کند.

همچنین ابزار نیمه مرتبط دیگری نیز امروز در راه است. اکنون می‌توانید تصاویر کوچک پیش‌نمایش را برای جریان‌هایی که دارای مضامین جنسی هستند تار کنید. این ویژگی به طور پیش فرض روشن می شود و می توان آن را از طریق تنظیمات روشن یا خاموش کرد. با این حال، اگر کانالی را دنبال کنید، تصویر کوچک تار نمی‌شود، حتی اگر برچسب‌های طبقه‌بندی شما محتوای جنسی را رد کند.

توییچ مدتی است که سعی می کند سیاست های خود را در مورد محتوای جنسی کاهش دهد. اخیراً قبل از تغییر نظر، بستر را برای برهنگی، تا زمانی که به درستی برچسب گذاری شده بود، باز کرد. در حال حاضر، این پلتفرم به پخش کننده ها نیاز دارد که باسن، اندام تناسلی و (برای پخش کننده های زن) نوک سینه ها و نواحی کم پشت خود را بپوشانند. خطوط مشخصی از اندام تناسلی نیز ممنوع است، اگرچه همه اینها ممکن است تغییر کنند.

اشتراک گذاری