امروز:20 مرداد 1401

رزرو پیش‌سفارش Nothing Phone 1 از امروز شروع می‌شود

در نهایت می‌توانید برای Nothing Phone 1 پول بگذارید — به شرطی که بتوانید به یک باشگاه انحصاری بپیوندید. هیچ چیزی برای اولین گوشی هوشمند خود با استفاده از سیستم کد دعوت، رزرو پیش‌سفارش را انجام نداده است. اعضای انجمن خصوصی ابتدا می روند و 48 ساعت فرصت دارند تا از کد خود استفاده کنند، 20 پوند (تقریباً 25 دلار) سپرده غیرقابل استرداد بگذارند و فرصت سفارش را در 12 جولای تضمین کنند. هر کس دیگری می تواند برای یک لیست انتظار ثبت نام کند که دعوت نامه ها را به صورت دسته ای تحویل می دهد.

اگر سفارش را ادامه دهید، هیچ چیزی از مبلغ خرید کسر نمی‌کند و اعتبار 20 پوندی دیگری برای استفاده از لوازم جانبی Phone 1 یا Earbuds Ear 1 ارائه می‌کند. این شرکت هنوز قیمت خود گوشی را اعلام نکرده است. همانطور که قبلاً هیچ چیز هشدار نداده بود، Phone 1 به طور رسمی خارج از نسخه بتا بسته برای تعداد معدودی از سرمایه گذاران جامعه خصوصی به آمریکای شمالی نمی آید. دستگاه باید کار کند، اما پشتیبانی کامل نخواهد داشت.
تبلیغات

اگر استراتژی پیش‌سفارش آشنا به نظر می‌رسد، باید. وان پلاس، بنیانگذار هیچ چیز، لباس سابق کارل پی، سال ها از سیستم دعوت استفاده می کرد. اثر ممکن است مشابه باشد. سفارش‌های مبتنی بر دعوت به مدیریت عرضه محدود (با کنترل فروش و بهبود برآوردهای تقاضا) کمک می‌کنند و در عین حال ذخیره‌ای را ایجاد می‌کنند که ممکن است تقاضا را تحریک کند. مشخص نیست که چه زمانی می‌توانید یک تلفن 1 سفارش دهید، اما اگر مدتی منتظر بمانید، تعجب نکنید.

اشتراک گذاری