امروز:26 اردیبهشت 1401

توییتر به شما امکان می دهد با اتریوم به دیگران donate کنید

توییتر طرفداران کریپتو را به donate یا انعام بیت کوین محدود نمی کند. این شبکه اجتماعی گزینه های انعام خود را گسترش داده است تا به سازندگان اجازه دهد آدرس اتریوم خود را اضافه کنند.

این توسعه همچنین از سه سرویس پرداخت، از جمله Barter، Paga و Paytm پشتیبانی می‌کند. می‌توانید با مراجعه به نماد نکات در نمایه توییتر دیگران، نکاتی را ارسال کنید. اگر می‌خواهید tips را دریافت کنید و حداقل 18 سال سن دارید، می‌توانید نمایه خود را ویرایش کنید و tips را فعال کنید.

اگر به اندازه جک دورسی، رئیس سابق توییتر، مشتاق بیت کوین نباشید، پشتیبانی اتریوم مفید است. با این حال، از برخی جهات، پشتیبانی سرویس پرداخت مفیدتر است. مبادله کالا، Paga و Paytm در هند، نیجریه و سایر کشورهایی که پرداخت‌های موبایلی در آنها رشد می‌کند مفید هستند. حرکت توییتر نه تنها به افراد بیشتری اجازه انعام می دهد، بلکه کار سازندگان دیجیتال را در برخی کشورها کاربردی تر می کند – آنها می دانند که مخاطبانشان می توانند مشارکت کنند.

اشتراک گذاری

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.