امروز:26 اردیبهشت 1401

نام سریال ارباب حلقه های آمازون مشخص شد + تیزر تبلیغاتی سریال ارباب حلقه ها

مجموعه ارباب حلقه‌های آمازون قرار است در ماه سپتامبر در Prime Video عرضه شود، که ممکن است به اندازه کافی دور باشد تا به این عنوان سخت‌گیر عادت کنید. این شرکت در یک ویدیوی کوتاه نام کامل نمایش را فاش کرد – ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت.

به نظر می رسد که داستان این سریال به قبل از فیلم ارباب حلقه ها مربوط می باشد. با توجه به کتاب ارباب حلقه ها و انچه در ویدئو تیزر ارباب حلقه ها مشاهده شد، باید منتظر داستان پیدایش حلقه های قدرت باشیم. همچنین در این سریال باید دلایل به وجود امدن ارباب تاریکی ها، سائرون و تمام انچه در فیلم ارباب حلقه ها دیده ایم باشیم.

در تیزر جدید که منتشر شده است هیچ شخصیتی نمایش داده نمی شود و بیشتر تمرکز بر ساخت حلقه هاست. به نظر آمازون در حال اماده کرده همه ی کاربران برای تماشای یک اثر هنری دیگر از سری ارباب حلقه ها باشد. در این تیزر نریتور، تعداد حلقه های ایجاد شده در دنیای ارباب حلقه ها را نام می برد و درنهایت نام سریال نمایش داده می شود.

امیدواریم که این سریال نیز همچون فیلم ارباب حلقه ها با یک داستان زیبا و جلوه های ویژه زیبا، لحظات خوشی برای ما بیافریند.

اشتراک گذاری

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.