امروز:4 مرداد 1403

بررسی قدرت پردازنده های گلکسی اس 6 با آیفون 6 و htc M9; گلکسی اس 6 در صدر عملکرد چند هسته ای

اینک پرچمدار گلکسی اس 6 معرفی شده است. گلکسی اس 6 یکی از پر قدرت ترین گوشی بازار است و حالا این گوشی خود را در مقابل اچ تی سی وان ام 9 و ایفون 6 و 6 پلاس می بیند.  اینک پس از چند روز حالا نوبت به بررسی قدرت پردازنده ی این گوشی و مقایسه ی آن با آیفون 6 و اچ تی سی ام 9 رسیده است. با آریامونز همراه باشید.

امروز گیگ بنچ  بنچ مارکی از گوشی جدید سامسونگ یعنی گلکسی اس 6  و پردازنده ی قدرتمند آن یعنی اکسینوس 7420 را منتشر کرده است. سامسونگ در دل گلکسی اس 6 خود یک پردازنده ی اکسینوس 7420 قرار داده است. در حالی که اچ تی سی ام 9 پردازنده ی اسنپدراگون 810 گنجانده شده است. در دل ایفون اپل نیز پردازنده ی A8 اپل گنجانده شده است.

در بنچ مارک گیگ بنچ در بخش چند هسته ای پردازنده ی گلکسی اس 6 یعنی اکسینوس 7420 جلودار می باشد و در پشت سر آن اسنپدراگون 810 و تگرا کا 1 انویدیا قرار دارد. بعد از این سه پردازنده، پردازنده ی A8 اپل دیده می شود. البته این دلیلی بر مزیت گلکسی اس 6 بر ایفون نیست زیرا که این گوشی از سیستم عامل iOS که بسیار بهینه است استفاده می کند.

geekbench-3-multi-core

در بخش تک هسته ای پردازنده تگرا K1 در بالای جدول قرار دارد و در پی آن A8 ایفون قرار دارد. بعد از A8 نیز اکسینوس و پس از آن اسنپدراگون 810 می باشد.

geekbench-3-single-core