مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » سامسونگ » سامسونگ اسنپدراگون 820 را باری گلکسی اس 7 تست خواهد کرد

سامسونگ اسنپدراگون 820 را باری گلکسی اس 7 تست خواهد کرد

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در سامسونگ
سامسونگ اسنپدراگون 820 را باری گلکسی اس 7 تست خواهد کرد سامسونگ اسنپدراگون 820 را باری گلکسی اس 7 تست خواهد کرد

گلکسی اس 6 با پردازنده ی ساخت سامسونگ راهی بازار جهانی شد. پردازنده ی اگزینوس که قدرت بالایی در پردازش دارد. اما در نسل های گذشته ی گوشی های سامسونگ این پردازنده  به صورت جهانی مورد استفاده قرار نمی گرفت. مثلا در گلکسی اس 5 فقط بعضی از نقاط مانند خاورمیانه گوشی هایی با اگزینوس عرضه شدند. اما نسخه اصلی با پردازنده اسنپدراگون کوآلکام عرضه شد. اما داستان برای گلکسی اس 6 فرق می کرد. گلکسی اس 6 در ابتدا قرار بود با اسنپدراگون 810 عرضع شود. اما مشکلات زیاد این پردازنده و گرم شدن بیش از اندازه ی آن باعث شد که سامسونگ برای نسل جدید گوشی های خود از اگزینوس 7420 استفاده کند. البته بسیاری بر این باور بودند که یک بهانه جویی بیش نیست تا سامسونگ به محصولات خود رجوع کند. اما به نظر سامسونگ نظر متفاوتی در این باره دارد. به تازگی اطلاعات جدید از گلکسی اس 7 منتشر شده است که از امکان استفاده از اسنپدراگون 820 بر روی گلکسی اس 7 خبر می دهد. با آریامونز همراه باشید.

بر اساس جدیدترین اطلاعات سامسونگ برای پردازنده ی گلکسی اس 7، پردازنده های ساخته شده ی کوآلکام را نیز مد نظر خواهد گرفت. همانطور که گفته شد پردازنده های اسنپدراگون 810 با مشکلات گرم شدن بیش از حد رو به رو بود و به همین دلیل اسنپدراگون 810 را گوشی های گلکسی اس 6 و همچنین نوت 5 و گلکسی اس 6 اج و اج پلاس حذف کرد و به جای ان پردازنده ی قدرتمند خود یعنی اگزینوس 7420 را به کار گرفت. اما اطلاعات جدید حاکی از ان است که سامسونگ در گلکسی اس 7 پردازنده ی اسنپدراگون 820 را مورد تست قرار می دهد و در صورتی که با مشکل رو به رو نباشد از این پردازنده در نسل جدید خود استفاده خواهد کرد. البته باید این نکته را اضافه کرد که در صورتی که اسنپدراگون 820 نیز مورد قبول واقع شود استفاده از آن مانند گذشته نخواهد بود.

 

 

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:

دیدگاه شما