مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » اچ تی سی » اچ تی سی تیزر جدیدی برای معرفی گوشی جدید خود به نام اچ تی سی A9 در توییتر منتشر کرد

اچ تی سی تیزر جدیدی برای معرفی گوشی جدید خود به نام اچ تی سی A9 در توییتر منتشر کرد

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در اچ تی سی
اچ تی سی تیزر جدیدی برای معرفی گوشی جدید خود به نام اچ تی سی A9 در توییتر منتشر کرد اچ تی سی تیزر جدیدی برای معرفی گوشی جدید خود به نام اچ تی سی A9 در توییتر منتشر کرد

اچ تی سی در حساب توییتر چینی خود تیزر جدیدی از گوشی ای که قرار است در IFA 2015 معرفی شود منتشر کرد. در این تیزر به زیبا بودن این گوشی تاکید شده است. این گوشی به احتمال زیاد اچ تی سی A9 یا Aero خواهد بود. از این گشوی در گذشته اطلاعاتی منتشر شده بود. بر اساس اطلاعات گوشی دیگری به نام اچ تی سی O2 نیز در لیست گوشی هایی که باید منتظر آن ها باشیم اما به نظر این گوشی به عنوان پرچم دار سال آینده در MWC 2016 معرفی شود. با آریامونز همراه باشید.

بر اساس انتظارات تیزر معرفی شده برای اچ تی سی A9 خواهد بود. این گوشی به احتمال زیاد اچ تی سی وان A9 نام خواهد گرفت. بر اساس اطلاعات موجود در این تیزر این گوشی در 6 سپتامبر معرفی خواهد شد. باید منتظر بود و دید که آیا 15 شهریور می توانیم این گوشی را ببنیم یا خیر. بر اساس اطلاعات منشر شده در گذشته این گوشی به یک پردازنده ی 10 هسته ای Helio X20 مجهز خواهد شد و همچنین رم این گوشی یک رم 4 گیگابایتی خواهد بود. صفحه نمایش این گوشی نیز یک صفحه نمایش  Quad HD یا فول اچ دی خواهد بود.

htc-a9-aero-invite

بر اساس گزارش های این گوشی به نظر باید منتظر یک گوشی 500 دلار تا 600 دلاری باشیم. با آریامونز همراه باشید.

 

منبع:

دیدگاه شما