امروز:18 خرداد 1402

طبق گزارش‌ها، یوتیوب در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی یک فروشگاه برای خدمات استریم است

به گزارش وال استریت ژورنال، یوتیوب روی یک فروشگاه آنلاین کار می کند که در آن می توانید اشتراک خدمات پخش مختلف را خریداری کنید. طبق گزارش ها، پلتفرم پخش ویدیو متعلق به گوگل حداقل در 18 ماه گذشته در حال توسعه یک “فروشگاه کانال” بوده و در حال حاضر در حال مذاکره با شرکت های شریک احتمالی است. یوتیوب در حال حاضر به مشترکین تلویزیون استریم ماهانه 65 دلاری خود این امکان را می دهد که دسترسی به سرویس های اضافی مانند HBO Max را اضافه کنند. با این حال، فروشگاه آینده ظاهرا راهی برای خرید خدمات پخش مستقیم از برنامه اصلی YouTube در اختیار مردم قرار می دهد.

ژورنال می‌گوید یوتیوب پلتفرم خود را به عنوان راهی عالی برای شرکت‌ها برای بازاریابی خدمات استریم خود معرفی می‌کند، زیرا بینندگان می‌توانند تریلرها را به صورت رایگان در وب‌سایت یا برنامه آن تماشا کنند و سپس به راحتی هزینه اشتراک را بپردازند. شرکت‌های شریک احتمالاً برای خریدهایی که در پلتفرم ویدیویی انجام می‌شوند، باید درآمد خود را با YouTube به اشتراک بگذارند. این نشریه می‌گوید YouTube در حال بحث در مورد نحوه تقسیم درآمد اشتراک با آنها است، اگرچه شرایط برای هر شریک متفاوت است.

حتی با وجود این که باید درآمد را با شرکای خود به اشتراک بگذارید، سرویس‌های استریم بیشتر اکنون به روی ایده گروه‌بندی یا تیم‌سازی باز هستند. جفری هیرش، مدیر اجرایی Starz به ژورنال گفت که همراه کردن سرویس‌های استریم با دیگر بازیکنان تجربه بهتری را برای کاربران ایجاد می‌کند. همچنین، پیشنهاد ارائه دهندگان را در مقابل افراد بیشتری قرار می دهد و باعث می شود مشترکین کمتر احتمال لغو را داشته باشند. در مورد یوتیوب، این برنامه در حال حاضر به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به کاربران پرداخت کننده یک پلت فرم واحد برای مدیریت چندین اشتراک ارائه دهد. برای ارائه دهندگان استریم، ارائه خدمات آنها به آسانی و آسانی می تواند به آنها کمک کند تا در سالی که تحلیلگران معتقدند سال سختی با از دست دادن تعداد قابل توجهی از کاربران خواهد بود، بمانند.

طبق گزارش ها، «فروشگاه کانال» یوتیوب می تواند به زودی در پاییز امسال راه اندازی شود، اگرچه هنوز تایید نکرده است که این پروژه وجود دارد و در حال مذاکره با شرکای احتمالی است.

اشتراک گذاری

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.