امروز:9 تیر 1401

بازی بعدی استودیو Alto’s Odyssey برای نتفلیکس ساخته خواهد شد

به عنوان بخشی از رویداد Geeked Week، نتفلیکس، روز خود را صرف اعلام مجموعه‌ای از عناوینی کرد که به سرویس بازی‌هایش می‌آیند. یکی از آن‌ها آخرین تلاش Snowman است، استودیوی سازنده Alto’s Odyssey و Alto’s Adventure. Lucky Luna تابستان امسال برای مشترکین Netflix در دستگاه های تلفن همراه در دسترس خواهد بود.

این یک بازی پلتفرمر اسکرول عمودی است که در آن معابد و سیاه چال‌ها را کاوش خواهید کرد و در عین حال در مورد گذشته قهرمان داستان لونا نیز یاد می‌گیرید. یک نکته کلیدی این است که دکمه پرش وجود ندارد. شما از یک پلتفرم به سکوی دیگر می افتید و از موجودات و بخش هایی از محیط برای کمک به حرکت استفاده می کنید.

Snowman در حال ساخت Lucky Luna بدون تیم سازنده اصلی Alto’s Adventure است. هنرمند اصلی و توسعه دهنده هری نسبیت، برنامه نویس جو گرینگر و آهنگساز تاد بیکر استودیوی دیگری را در سال 2020 افتتاح کردند به نام Land & Sea. آن تیم در حال ساخت بازی‌های «فولکلور» با محوریت «تجارب هنرمندانه و دست‌ساز» است.

اشتراک گذاری

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.