امروز:4 اردیبهشت 1403

تعرفه مکالمه سیمکارت دائمی رایتل کاهش پیدا کرد

براساس گزارشات منتشر شده از روابط عمومی رایتل ، تعرفه‌ی مکالمه‌ی برون شبکه‌ی سیمکارت دائمی رایتل در تمامی تماس‌ها کاهش پیدا کرد . در ادامه با آریامونز همرا باشید .

از این پس مشترکین دائمی با توجه به کاهش تعرفه‌ی مکالمه‌ی برون شبکه‌ی سیمکارت دائمی رایتل در تمامی تماس‌های خود تنها 499 ریال به ازای هر دقیقه پرداخت خواهند کرد ، این درصورتی است که این رقم در مقایسه با تعرفه‌ی پیشین تماس‌های برون شبکه سیمکارت دائمی این اپراتور که 625 ریال بود 126 ریال کاهش قیمت داشته است.

به گزارش روابط عمومی رایتل، این اپراتور در جهت ارائه‌ی جذابترین تعرفه‌های صوتی به مشترکین خود، تعرفه‌ی مکالمه‌ی برون شبکه سیمکارت‌های دائمی خود را در تمامی تماس‌ها 126 ریال کاهش داد.

کاهش تعرفه‌ی مکالمه‌ی برون شبکه‌ی سیمکارت دائمی رایتل به طور خودکار برای مشترکین فعال می‌شود و اعمال آن از این پس در صورتحساب مشترکین قابل مشاهده خواهد بود.

البته پیشتر رایتل با کاهش تعرفه‌ی مکالمه‌ی برون شبکه با اپراتورهای موبایل در سیمکارت‌های اعتباری به 852 ریال به ازای هر دقیقه، کمترین تعرفه‌ی مکالمه‌ی برون شبکه در سیمکارت‌های اعتباری در بازار تلفن همراه را به خود اختصاص داده بود.

Web Developer and Design