مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » تغییر زبان منوها و پیغام ها در ویندوز8

تغییر زبان منوها و پیغام ها در ویندوز8

تغییر زبان منوها و پیغام ها در ویندوز8 تغییر زبان منوها و پیغام ها در ویندوز8

یکی از قابلیت های مفیدی که در ویندوز 7 عرضه شد و در ویندوز 8 نیز توسعه پیدا کرده است، امکان اضافه کردن زبان های مختلف به ویندوز است. به این صورت که علاوه بر صفحه کلید برای تایپ به زبان مورد نظر، پیغام ها و منوهای ویندوز نیز تغییر میکند.

اضافه کردن بعضی از زبان ها به ویندوز، نیازمند اتصال به اینترنت و دریافت پکیج زبان مورد نظر است. سپس آن زبان به ویندوز اضافه شده و میتوانید در هر موقعیت با توجه به نیاز خود، بین زبان های مختلفی که اضافه کرده اید یکی را فعال کنید.

برای انجام این کار، از میانبر محبوب ویندوز 8 یعنی Win+W  برای دسترسی به جستجوی ویندوز (جستجو در تنظیمات) استفاده کنید. سپس عبارت language را جستجو کنید تا به تنظیمات زبان دسترسی داشته باشید.

(روش دیگر این است که کنترل پنل را با میانبر Win+i باز کرده، و سپس از مجموعه Clock, Language, and Region گزینه Add a Language را انتخاب کنید)

در این صفحه، دوباره بر روی گزینه Add a Language که در منوی وسط قرار دارد کلیک کنید:

تغییر زبان منوها و پیغام ها در ویندوز8، آموزش ویندوز8

 

در صفحه بعد، لیستی از زبان هایی که میتوانید آنها را به ویندوز اضافه کنید نمایش داده میشود. اگر زبان مورد نظر شما در لیست نبود، میتوانید آن را در کادر Search بالای صفحه جستجو کنید:

 

بعد از انتخاب زبان، در صفحه بعد اگر این زبان نیاز به دانلود داشته باشد لینک Download and install language pack در زیر آن نمایش داده خواهد شد. روی آن کلیک کنید تا عملیات دانلود آغاز شود:

تغییر زبان منوها و پیغام ها در ویندوز8، آموزش ویندوز8

 

 

دانلود هر زبان جدید بین 1 الی 5 دقیقه طول خواهد کشید:

 

تغییر زبان منوها و پیغام ها در ویندوز8، آموزش ویندوز8

 

بعد از پایان دانلود، اطلاعات و تنظیمات زبان مورد نظر نمایش داده میشود. با انتخاب Primary language میتوانید آن را به عنوان زبان پیش فرض سیستم انتخاب کنید. همچنین می توانید با کلیک بر روی Advanced Settings به تنظیمات زبان اصلی سیستم و همچنین نحوه جابجایی بین زبان های مختلف دسترسی پیدا کنید.

حمید اکبری

سخت بر این اعتقادم که امپراطوری بعدی جهان را گوگل بنا خواهد نهاد و من علاقه‌مندم تاریخ شکل گرفتن این امپراطوری را مکتوب کنم.

منبع:
  1. If some one desires to be updated with most up-to-datetechnologies then he must be pay a visit this web pageand be up to date everyday.

    http:/yahoo.com

  2. Nice posts! :)
    ___
    Sanny

دیدگاه شما