مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » سامسونگ » پیش فروش گلکسی اس 6 اج پلاس در فرانسه از 22 اگوست (31 مرداد) آغاز خواهد شد

پیش فروش گلکسی اس 6 اج پلاس در فرانسه از 22 اگوست (31 مرداد) آغاز خواهد شد

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در سامسونگ
پیش فروش گلکسی اس 6 اج پلاس در فرانسه از 22 اگوست (31 مرداد) آغاز خواهد شد پیش فروش گلکسی اس 6 اج پلاس در فرانسه از 22 اگوست (31 مرداد) آغاز خواهد شد

گلکسی نوت 5 و گلکسی اس 6 اج پلاس در دو روز دیگر معرفی خواهند شد. در گذشته تصاویری از گلکسی نوت 5 و گلکسی اس 6 اج پلاس منتشر شده بود. اما امروز سامسونگ به صورت رسمی اعلام کرد که پیش فروش گلکسی اس 6 اج پلاس از 22 اگوست در فرانسه آغاز خواهد شد. با آریامونز همراه باشید.

سامسونگ رسما اعلام کرده است که پیش فروش گلکسی اس 6 اج پلاس از 22 آگوست آغاز خواهد شد و در 3 سپتامبر پایان خواهد یافت. بر اساس اخبار منتشر شده در گذشته گلکسی اس 6 اج پلاس مشخصات داخلی مانند گلکسی نوت 5 خواهد داشت. از جمله ویژگی های گلکسی نوت 5 را می توان به رم 4 گیگ آن و نمایشگر بزرگتر نسبت به گلکسی اس 6 اج دانست. پردازنده ی گلکسی اس 6 اج + نیز مانند گلکسی اس 6 اج بوده و از اگزینوس 7420 بهره می برد.

در انگلستان MobileFun وسایل جانبی گلکسی اس 6 اج + را در دسترس قرار داده است. بر اساس اطلاعات این فروشگاه کاور کیبرد گلکسی اس 6 اج پلاس 60 یورو بوده که شایعه ی همراه بودن یک کیبرد واقعی به همراه گلکسی اس 6 اج پلاس را تقویت می کند. همچنین شارژر وایرلس این گوشی را نیز 65 یورو قیمت گذاری کرده است.

شما می توانید تصاویر گلکسی اس 6 اج پلاس و گلکسی نوت 5 را از این مطلب ملاحظه کنید.

 

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:
  1. Nice posts! :)
    ___
    Sanny

دیدگاه شما