مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » نسخه ی گلکسی اس 6 اج مرد آهنی با همکاری سامسونگ و مارول عرضه خواهد شد

نسخه ی گلکسی اس 6 اج مرد آهنی با همکاری سامسونگ و مارول عرضه خواهد شد

نسخه ی گلکسی اس 6 اج مرد آهنی با همکاری سامسونگ و مارول عرضه خواهد شد نسخه ی گلکسی اس 6 اج مرد آهنی با همکاری سامسونگ و مارول عرضه خواهد شد

فیلم جدید شرکت مارول با نام Avengers: Age of Ultron در حال اکران می باشد. این شرکت برای بازاریابی بیشتر به همراه سامسونگ دست همکاری کرده و قرار است سامسونگ نسخه ی گلکسی اس 6 اج آیرون من یا مرد آهنی را عرضه کند. با آریامونز همراه باشید.

نایب رییس سامسونگ در بین خبرنگاران از عرضه نسخه ی مرد آهنی گلکسی اس 6 اج سخن گفت. به گفته ی نایب رییس سامسونگ این گوشی قرمز رنگ خواهد بود.

این گوشی از نظر ظاهری بسیار مشخص است و رنگی قرمز را به خود می بیند اما از نظر داخلی و نرم افزاری تغییری ایجاد خواهد شد؟ برای این سوال یک جواب خواهد بود و آن این که تماما به شرکت مارول بستگی دارد. و به احتمال بسیار زیاد ظاهر داخلی گلکسی اس 6 اج مرد آهنی از نظر نرم افزاری هم تغییراتی داشته باشد.

iron-man-galaxy-s6-edge-samsung-710x511

این گوشی تا یک ماه دیگر معرفی خواهد شد. ماه مارس یک طراح چند عکس از گلکسی اس 6 اج با طراحی اونجرش را منتشر کرد. که در بین آنها نسخه های مختلف این گوشی به چشم می خورند اما این طراحی حتما طراحی گلکسی اس 6 اج مرد آهنی نخواهد بود و یک پیش نمایشی از کار نهایی خواهد بود.

شهاب الدین ابویی

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.

منبع:
  1. Nice posts! :)
    ___
    Sanny

دیدگاه شما