امروز:23 تیر 1403

ایردراپ لونا به کیف پول کاربران بیت پین، واریز شد!

ایردراپ لونا در صرافی بیت پین

بیت‌پین، همزمان با اجرای ایردراپ لونا (2.0) در صرافی‌های برتر دنیا، توکن‌های این ایردراپ را به کیف پول کاربران، واریز کرد!

قیمت ارز دیجیتال لونا کلاسیک (لونا قدیم)، در هفته‌های اخیر به‌طور عجیب و غافلگیرکننده‌ای کاهش یافت. به حدی که بسیاری از دارندگان آن دچار ضررهای بزرگی شدند و دارایی‌های خود را از دست دادند. برای جبران این اتفاق، پیشنهادنامه جدیدی از سمت خالق لونا ارائه شده و از عرضه‌ی ترا ۲.۰ خبر داده بود که همزمان با اجرای آن در پلتفرم‌های برتر جهانی همچون بایننس، توکن‌های این ایردراپ هم طبق برنامه‌ی اعلام شده توسط تیم توسعه‌دهنده به کیف پول کاربران بیت‌پین واریز شد.

کاربران بیت‌پین براساس برنامه‌ی اعلام شده توسط تیم توسعه‌دهنده می‌توانند میزان واریزی را در کیف پول‌های خود ببینید و ارزهای دیجیتال لونا کلاسیک(LUNC) و لونا جدید (LUNA) را به‌صورت آنی در بیت‌پین معامله کنند.

بیت‌پین، همگام با پلتفرم‌های بزرگ دنیا در واریز ایردراپ لونا

در همین راستا نیز امیرحسین مردانی، هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل بیت‌پین گفت: «ایردراپ لونا باید به تمام کاربران ایرانی واجد شرایط داده شود. زمانی که شما به عنوان یک اکسچنج معتبر، ادعای حمایت از دارایی‌های کاربران دارید، در صورتی که خالی‌فروشی نکرده باشید و واقعا رمزارزهای لونا در کیف پول‌های پلتفرم وجود داشته باشد، باید گفت که اکسچنج خود ایردراپ‌ها را دریافت کرده است؛ بنابراین، این ایردراپ باید به کیف پول کاربران براساس فرمول اعلام شده توسط تیم توسعه‌دهنده، واریز شود.»

مردانی در ادامه افزود: «با توجه به اعلام تیم توسعه‌دهنده ترا، ایردراپ در هر دو قسمت باید واریز شود؛ قسمت اول برای کاربران و هولدرهایی که بعد از 26 می (5 خرداد) رمزارز لونا در کیف پول خود داشته‌اند و قسمت دوم برای کاربرانی که قبل از 7 می (17 اردیبهشت) به‌طور مجموع صاحب کمتر از یک میلیون دلار لونا بوده‌اند. این لوناها به صورت قسطی و در دو مرحله که قسط اول آن با پیش پرداخت 30% از امروز و همزمان با انجام ایردراپ در پلتفرم‌های برتر جهان واریز شده و 70% در طی 2 سال به حساب کیف پول کاربران بیت‌پین واریز می‌شود.«

ایردراپ ارز دیجیتال لونا جدید در صرافی ارز دیجیتال ایرانی

اجرای هر دو قسمت ایردراپ لونا در بیت‌پین

هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل بیت‌پین گفت: «تمام اکسچنج‌های برتر و مطرح دنیا نیز با فرمول اعلام شده، ایردراپ را به کاربران داده و بیت‌پین نیز به‌طور کامل این قاعده را اجرا کرده است. بیت پین تنها صرافی‌ ایرانی‌ است که مهم‌ترین بخش ایردراپ، یعنی ایردراپ‌های قسمت اول (Pre Attack) و قسمت دوم (Post Attack) را به طول کلی و با محاسبه دقیق، به حساب کاربرها واریز کرده است و براساس آنچه که گفتیم، هماهنگ با پلتفرم‌های بزرگ دنیا نیز مابقی ایردراپ را به کیف پول کاربران در طی 2 سال، واریز خواهیم کرد.»

وی ادامه داد: «ما در بیت‌پین سعی می‌کنیم تا با دوری از تگ‌لاین‌های بازاریابی زرد و هیاهو، روی زیرساخت‌ها، محصول و دانش خود و کاربران تمرکز کنیم و در مسیر درست برای رشد این صنعت در ایران، گام برداریم. هر حرکت اشتباه و شائبه‌دار بازیگران این بازار در ایران، منجر به از بین رفتن اعتماد عمومی به این پلتفرم‌ها در بازار کشور خواهد بود و نتیجه‌ای جز عقب‌ماندگی، نخواهد داشت.»

برنامه‌ی تیم توسعه‌دهنده پروژه تِرا برای جبران کاهش قیمت لونا کلاسیک

براساس چیزی که تیم توسعه ترا گفته است، افرادی که قبل از سقوط لونا و UST و همچنین بعد از آن، در کیف پول شخصی یا حساب خود در صرافی‌های ارز دیجیتال لونا یا UST هولد می‌کردند یا اینکه سهام‌گذار این دو توکن بوده‌اند، در این ایردراپ شرکت داده شده‌اند.

به‌‌گفته تیم توسعه ترا، عرضه کل لوناهای جدید یک میلیارد توکن بوده و قرار است ۳۰۰ میلیون واحد آن به استخری ویژه برای جامعه لونا اختصاص داده شود. ۳۵۰ میلیون توکن به‌مرور بین آن دسته از هولدرهای لونا تقسیم خواهد شد که قبل از سقوط قیمت این ارز دیجیتال از این توکن در حساب صرافی یا کیف پول خود نگه‌داری می‌کردند و در اسنپ شات روز ۱۷ اردیبهشت نیز هولدر لونا بوده‌اند. ۱۰۰ میلیون واحد بین کاربرانی توزیع می‌شود که پس از سقوط قیمت‌ها اقدام به خرید لونا کرده‌اند و در اسنپ شات روز ۵ خرداد هولدر این ارز دیجیتال بوده‌اند.

طبق گفته‌های تیم ترا، هر چهار گروه نام‌برده‌شده در پروپوزال ایردراپ، ۳۰ درصد از سهم خود را همین امروز و در قالب یک ایردراپ دریافت کرد‌ه‌اند و ۷۰ درصد مابقی در طول دو سال آینده و هر ۶ ماه یک بار بین آن‌ها توزیع خواهد شد.

بیت‌پین یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های ایرانی است که امکان معامله بیش از 110 رمزارز با خدمات و قابلیت‌های منحصربه‌فرد و ویژه برای کاربران ایرانی فراهم کرده است.

آریامونز هیچ مسئولیتی در قبال این مقاله ندارد.