امروز:15 بهمن 1401

آشنایی با انواع قفسه فلزی شرکت صنایع عدل

 امروزه اغلب صنایع و سازمان ها، نیازمند استفاده از قفسه فلزی صنعتی هستند. قفسه بندی در انبار ها یکی از مهمترین مراحل تجهیز انبارها در صنایع محسوب می شود. خیلی از کسب و کارهای متوسط نیز، نیاز به قفسه راک و قفسه پیچ و مهره ای دارند. همچنین فروشگاه ها نیازمند قفسه فلزی هستند. قفسه هایپری و قفسه کلاسیک از جمله قفسه هایی هستند که اغلب کسب و کارها و فروشگاهها و هایپر مارکت ها نیاز به آن دارند. علاوه بر این ، استندها نیز از دیگر انواع قفسه های فلزی هستند که شاهد استفاده گسترده از آنها هستیم.

انواع قفسه فلزی

هر کدام از این قفسه ها از لحاظ کاربرد با یکدیگر تفاوت دارند. مثلاً قفسه‌های استند معمولاً برای نگهداری وسایل استفاده می‌شوند. این قفسه ها معمولاً دارای چرخ هستند و تعداد طبقات آنها نیز متفاوت است و ضخامت کمتری دارند. قفسه ‌های راک نیز قفسه هایی هستند که عمدتاً برای جداسازی محصولات استفاده می‌شود و در مغازه های کوچک بیشتر شاهد آنها هستیم.  از این رو ضخامت آنها نیز کم است. چرا که این مدل از قفسه فلزی صرفا برای جاگذاری محصولات و نمایش آنها استفاده می شود.

 اما قفسه بندی انبار ها متناسب با محصولاتی که قرار است در انبارها نگهداری شوند، متفاوت است. معمولا ضخامت قفسه های استفاده شده در انبارها، بسیار زیاد است. چرا که در برخی از انبارها از وسایل و قطعات سنگین استفاده می شود و این قطعات باید به خوبی در قفسه ها جایگذاری شود. به همین دلیل برخی از آنها ضخامت و مقاومت بالایی دارند تا بتوانند به خوبی وسایل و قطعات را نگه دارند. با توجه به این توضیحات، لازم است که در هنگام تولید این قفسه ها، از مواد اولیه مرغوب استفاده شود. چرا که اگر قفسه فلزی از مواد مرغوب تولید نشود، پس از مدتی کارایی خود را از دست می‌دهند. هر چه قفسه ها مقاوم تر و مرغوب تر باشند، کارایی بهتری خواهند داشت. رنگی که برای این قفسه ها باید مورد استفاده قرار بگیرد، رنگ استاتیک است. رنگ استاتیک باعث می‌شود تا قفسه ‌ها، ویژگی ‌های خود را حفظ کنند. منظور از حفظ ویزگی ها، مرغوبیت و استحکام آن ها است. رنگ استاتیک، این قفسه ها را در مقابل خوردگی و زنگ زدگی، محافظت می کند.

شرکت صنایع فلزی عدل سپاهان تولید کننده انواع قفسه فلزی

ما قفسه های مختلفی را برای انواع کسب و کارها و صنایع تولید می کنیم. .قفسه های فلزی از نظر ضخامت، نحوه تولید و نوع رنگ متفاوت هستند و ما در صنایع عدل سپاهان از رنگ استاتیک استفاده می کنیم. شرکت صنایع فلزی عدل سپاهان تولید کننده انواع قفسه فلزی است که در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و اجرای سیستم های قفسه بندی دارای سابقه بسیار زیادی است و توانسته است در این زمینه فعالیت‌ های زیادی انجام بدهد. ما در شرکت صنایع فلزی عدل قفسه های راک صنعتی، قفسه بندی انبار صنعتی و خانگی، قفسه پیچ و مهره، قفسه هایپری و قفسه فروشگاهی را به عنوان محصولات خود به مصرف کنندگان ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر عبارت صنایع فلزی عدل سپاهان را در گوگل جستجو کنید. همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت و خرید قفسه فلزی روی لینک کلیک کنید و از طریق اطلاعات تماس شرکت و پشتیبانی واتساپ با کارشناسان در ارتباط باشید.

سایر شماره‌های تماس این شرکت:

شعبه 1: 37757347 – 031

فکس شعبه 1: 37756082 -031

شعبه 2: 32255808 – 031

فکس شعبه 2: 32319288 – 031

اشتراک گذاری

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.