مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » لوگوی جدید گوگل رونمایی شد

لوگوی جدید گوگل رونمایی شد

لوگوی جدید گوگل رونمایی شد لوگوی جدید گوگل رونمایی شد

گوگل چندی پیش ساختار سازمانی خود را دگرگون کرد. به این صورت که موسسان گوگل یک شرکت جدید پیاده سازی کردند و مدریت آن را بر عهده گرفتند و گوگل را به عنوان زیر مجوعه ی این شرکت اعلام کردند. اصلی ترین دلیل گوگل برای این کار بهبود بسیار بهتر کار های سازمانی گوگل بود و پیشرفت گوگل در راستای اهداف قدیمی خود و همچنین ایجاد پروژه های جدید و جدا از گوگل برای بهره وری بیشتر. به هر حال حالا ما باید گوگل را زیر مجموعه ی آلفابت بدانیم. حال بعد از این تغییر سازمانی، گوگل از لوگوی جدید خود پرده برداری کرد. لوگوی جدید گوگل یک لوگو ی بهتر و در یک کلام بر اساس گفته ی گوگل مناسب برای هر نمایشگر چه کوچک و چه بزرگ است. با آریامونز همراه باشید تا تغییرات لوگوی جدید گوگل را ببنید.

همانطور که در انیمیشن بالا می بینید گوگل لوگوی قبلی خود را در سایت اصلی پاک کرده و لوگوی جدید خود را جایگزین آن کرده است و این تغییر را با انیمیشنی زیبا نمایش می دهد. حال تغییر لوگی گوگل به چه منظور است؟ همانطور که لوگوی اصلی جدید را می بینید به روز تر و از شکستگی های دور شده است. اما آنچه که در این لوگو می بینید فقط همین نیست. لوگوی جدید گوگل بخش های مختلفی دارد. مثلا همانطور که در لوگو می بینید یک حرف G با رنگ های گوگل نمایش دهنده ی این لوگوی می باشد. همچنین شما با دیدن یک میکروفون با رنگ های گوگل ، لوگوی این کمپانی را می بینید.

OGB-INSIDER-BLOGS-GoogleLogox2-Animated

اما لوگوی گوگل بر اساس گفته های گوگل بیشتر برای نشان داده شدن در همه ی وسایل از ساعت های کوچک تا وسیال بزرگ بوده است. لوگوی جدید گوگل نیز در نسخه هایی عرضه شده است. کمترین حجم آن فقط 305 بایت بوده است در صورتی که لوگوی قبلی این کمپانی14000 بایت بوده است.

نظر شما در مورد لوگوی جدید و به روز گوگل چیست؟

منبع:

دیدگاه شما