مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » نسخه جدید MIUI7 برای گوشی های شیائومی عرضه شد

نسخه جدید MIUI7 برای گوشی های شیائومی عرضه شد

نسخه جدید MIUI7 برای گوشی های شیائومی عرضه شد نسخه جدید MIUI7 برای گوشی های شیائومی عرضه شد

شیائومی امروز اسمارت فون های ردمی نوت 2 و نسخه ی جدید MIUI را معرفی کرد .  MIUI7 برپایه سیستم عامل اندروید 5.1 آبنبات چوبی است . با آریامونز همراه باشید تا قابلیت های جدید آن را بیان کنیم .

در این نسخه MIUI7 برنامه گالری دارای حالت تشخیص چهره است که می تواند چهره کاربر را شناسایی کند و می تواند در برگه ی people تصاویر را مرتب کند . این نرم افزار حتی می تواند چهره حیوانات را هم تشخیص دهید و کاملا هوشمندانه بین انسان و  حیوان تفاوت قائل شود . این نرم افزار تم های جدیدی دارد که یکی از آنها تم صورتی Goddess می باشد و می توانید تم های جدید را از فروشگاه MIUI7 دانلود کنید .

قابلیت دیگر این نرم افزار MI Roaming است که در کشور چین در دسترس است و زمانی که به خارج از کشور می روید مانند یک سیم کارت مجازی عمل می کند . با  این قابلیت می توانید می توانید بسته های داده را از شیائومی بخرید و از آنها بدون نیاز به سیم کارت جدید بهره ببرید .

با MIUI7 قادر خواهید بود ویدیوها را برای مخاطبان تنظیم کنید تا زمانی که شخصی با شما تماس می گیرد ، ویدئوی مورد نظر پخش شود . به تازگی حالکت kids نیز اضافه شده است که می تواند ویدئویی برای کودکان پخش کند . فردا MIUI 7 برای اسمارت فون های Mi 2 ،Mi 2S ،Mi 2A ،Mi 3 ،Mi 4 ،Mi Note ،Redmi و Redmi Note شرکت شیائومی عرضه می شود .

منبع:

دیدگاه شما