امروز:9 خرداد 1402

انتی ویروس رایگان مایکروسافت (Microsoft Security Essentials)

انتی ویروس رایگان مایکروسافت (Microsoft Security Essentials)

در دنیا ی امروز بعد از به دست اوردن هر چیز نیاز به نگهداری ان بسیار مشهود به نظر می رسد یکی از از موارد ویندوز و رایانه ی شخصی شماست.اما همانطور که می دانید دامنه ی نرم افزار های امنیتی بسیار وسیع است و اکثرا رایگان نیستند در این بین شرکت مایکروسافت سبک رایگان و کارامد را در اختیار شما قرار می دهد. با اریامونز با معرفی این محصول همراه باشید.

ما در گذشته اموزش هایی را در این موارد ارائه نمودیم:

بهترین انتی ویروس ها

معرفی نرم افزار های آنتی ویروس,نرم افزارEset Smart Security

انتی ویروس رایگان مایکروسافت

Microsoft Security Essentialsنام نرم افزاری است که  است به عنوان نرم افزار امنیتی شرکت قدرتمند مایکروسافت در اختیار کاربران قرار گرفته است، این نرم افزار که به تازگی نسخه 4 آن ارائه شده است هر چند بسیار ساده و اولیه به نظر می رسد اما توانایی های قابل توجه ای دارد، اول این که این نرم افزار امنیتی به صورت کاملا رایگان عرضه می شود و حجم آن هم بسیار پائین تر از نرم افزارهای مشابه نیز می باشد. نسخه های مختلفی برای آن قرار داده شده است تا کاربران سیستم عامل های مختلف هریک بسته به نیاز خود از این ابزار امنیتی بهره مند شوند. Microsoft Security Essentials قادر است تا با به روز رسانی های اتوماتیک و سریع آخرین ویروس ها، جاسوس افزارها و انواع فایل های مخرب را شناسایی و برای نابودی آن ها اقدام نماید. این ابزار همان طور که حجم پائینی دارد به تناسب باعث خواهد شد تا هیچ گونه کاهشی در کارآیی سیستم مشاهده نشود. بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی ها برای جست و جو و یافتن فایل های مخرب از جمله امکانات و خصوصیات این نرم افزار محسوب می شود. این نرم افزار محیط کاربری فوق العاده ساده ای هم دارد که کمک می کند تا هرکاربری بتواند به سادگی از تمامی قابلیت های محصول جدید غول نرم افزاری دنیا بهره ببرد.

 

اموزش کامل این نرم افزار را در اینده  از این لینک دریافت نمایید

قابلیت های نرم افزار Microsoft Security Essentials:
– حجم بسیار پائین و عدم کاهش کارآیی سیستم
– محیط کاربری ساده و سهولت در نصب و استفاده از نرم افزار
– شناسایی انواع فایل های مخرب
– برخورداری از جدیدترین تکنولوژی ها در شناسایی فایل های مخرب
– رایگان بودن نرم افزار
– به روزرسانی اتوماتیک و سریع
– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ویستا و ویندوز محبوب 7
– و …

 

 

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.