مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » دیگر » جان مک‎آفی به دلیل مصرف مواد روانگردان در رانندگی و حمل اسلحه دستگیر شد

جان مک‎آفی به دلیل مصرف مواد روانگردان در رانندگی و حمل اسلحه دستگیر شد

نوشته شده توسط شهاب الدین ابویی در دیگر
جان مک‎آفی به دلیل مصرف مواد روانگردان در رانندگی و حمل اسلحه دستگیر شد جان مک‎آفی به دلیل مصرف مواد روانگردان در رانندگی و حمل اسلحه دستگیر شد

جان مک‌‍ آفی یکی از مدیران شناخته شده ی پر فراز ونشیب است. شاید شما از آنتی ویروس مک‎آفی استفاده می کنید. موسس این شرکت امنیتی کسی به جر جان مک‎آفی نبوده است. مک‎آفی در جدیدترین کار های عجیب خود به جرم حالت مستی به هنگام رانندگی(به دلیل مصرف مواد روانگردان) و به همراه داشتن اسلحه دستیگیر شده است. این یکی از اقدامات مک‎آفی است که بحث بر انگیز است. با آریامونز همراه باشید.

مک‎آفی زندگی بسیار پر فراز و نشیبی داشته است. در سال 2008 در بحران مالی این سال مک‎آفی بسیاری از ثروت خود را از دست داد و در سال 2010 شرکت مک‎آفی را به اینتل فروخت. این ابتدای کار است و در سال 2012 مک‎آفی در بلیز اقدامت داشت و در همسایگی مک‎آفی یک قتل اتفاق افتاد و پلیس برا تحقیق به مک‎آفی مراجعه کرد و در نهایت مک‎آفی فرار کرد. مک‎آفی پس از فرار از کشور مکزیک خارج شد و در نهایت اعلام کرد که او این قتل را انجام نداده است.

john-mcafee-arrest

پلیس بلیز به دلیل فرار مک‎آفی خانه ی او را تخریب کرد. مک‎آفی بعد از آن بیان کرد اکثر سرمایه ی او در بلیز بوده است.

به هر حال این زندگی به شما پر فراز و نشیب بودن او را اثبات می کند. پس از دستیگیری مک‎آفی، دادگاه جریمه ی 5 هزار دلاری را برای اون تعیین کرد.

در حال حاضر مک آفی شرکت کوچک امنیتی Future Tense Secure Systems را اداره می کند.

 

منبع:

دیدگاه شما