امروز:3 مهر 1402

دانلود کنید: استیکر های وایبر برای تلگرام

تلگرام این روز ها به یکی از بهترین و محبوب ترین ابزار های پیام رسانی در ایران بدل شده است. این ابزار همه ی ان چیزی که یک فرد برای برقراری ارتباط را بخواهد را یکجا در خود گنجانده است و محیطی ساده وامن را برای کاربران به ارمغان می آورد. همچنین تلگرام با اپدیت های جدید ویژگی های بسیار خوبی را به مسنجر خود اضافه می کند. یکی از این ویژگی ها استیکر های آن می باشد. حالا شما می توان هر استیکری را که مایل هستید ارسال کنید. قابلیت تلگرام به گونه است که کاربران به راحتی می توانند از آن استفاده کنند و استیکر های دلخواه خود را بسازند. اما این قابلیت به این برنامه کمک کرده است که استیکر های محبوب دیگر برنامه های پیام رسان نیز در تلگرام جای گیرد. ما در این مطلب چند استیکر فارسی را برای شما معرفی کردیم. اینک قصد داریم چند استیکر وایبر را برای شما در ذیل بیاوریم. با آریامونز همراه باشید.

ما در اموزش های گذشته روش بلاک و انبلاک کردن، حذف اکانت را نیز توضیح دادیم که می توانید از آن ها استفاده کنید.

در بخش زیر لینک چند استیکر را برای شما اریامونزی ها آماده کرده ایم. این استیکر ها مخصوص وایبر بوده که برای تلگرام طراحی شده است.

telegram.me/addstickers/HangingOut

telegram.me/addstickers/LanaTheSheep2

telegram.me/addstickers/MemsPack

telegram.me/addstickers/HiPack

telegram.me/addstickers/LoveIsYourNeed

به زودی استیکر های دیگر برنامه های پیام رسان را برای شما قرار خواهیم داد. ما را با نظرات خود همراهی کنید.

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.