امروز:8 خرداد 1403

گیم پلی بازسازی «رزیدنت اویل 4» اکشن پرتنش اما آشنا را نشان می دهد

اکنون مشخص شده است که Capcom چگونه با بازسازی Resident Evil 4 برخورد خواهد کرد. هم یک تریلر داستانی از Capcom و هم پیش‌نمایش گیم‌پلی از IGN نشان می‌دهد که توسعه‌دهنده با مکانیک‌های اصلی کلاسیک 2005 سر و سامان نمی‌دهد، حتی اگر وحشت را افزایش دهد. در حالی که انجام مجدد مطمئناً وحشتناک تر است (مخصوصاً در کات سین ها)، به نظر می رسد عملکرد گیج کننده RE4 اصلی دست نخورده است. شما در حال مبارزه با انبوهی از روستاییان آلوده هستید که دریغ نمی کنند که شما را با اره برقی یا چنگال خلاص کنند.

بازسازی هنوز حول محور ماموریت لئون کندی برای نجات دختر رئیس جمهور ایالات متحده، اشلی گراهام، از دهکده ای اسپانیایی است که توسط فرقه پرستش انگل کنترل می شود. با این حال، همانطور که ممکن است حدس بزنید، این طرح به سرعت به سمتی می رود. فقط انتظار تکرار نداشته باشید در حالی که چشم انداز بیش از حد RE4 و سایر مکانیزم ها هنوز وجود دارد (با کنترل های به روز)، کپکام تاکید کرده است که تیم توسعه در حال “تصور مجدد” عناصر طرح است.


بازسازی Resident Evil 4 در 24 مارس 2023 برای PS4، PS5، Xbox Series X/S و PC (از طریق Steam) عرضه می‌شود. دارندگان PlayStation VR2 با ورود آن هدست، محتوای ویژه ای دریافت خواهند کرد. این ممکن است به اندازه بازی‌های قبلی این سری (آنها اختراعات گیم‌پلی عمده فروشی بودند) بزرگ نباشد، اما همچنان مهم است. RE4 تا حدی محبوب بود زیرا نشان دهنده یک تغییر عمده برای فرنچایز بود، هم از نظر سیستم های بازی و هم از نظر خط داستان. این بازنگری باید تعادلی بین قدردانی از آن چرخش شدید ایجاد کند و در عین حال اذعان کند که انتظارات گیمرها 17 سال بعد تغییر کرده است.

اشتراک گذاری