امروز:10 مهر 1401

فیسبوک اکنون از NFT ها پشتیبانی می کند

متا به وعده تهدید خود مبنی بر ارائه پشتیبانی NFT (توکن غیرقابل تعویض) به فیس بوک عمل کرده است. کاربران اکنون می توانند مجموعه های دیجیتالی را که در کیف پول دیجیتال خود دارند در فیس بوک و اینستاگرام پست کنند. پس از اتصال کیف پول های دیجیتال به یک برنامه، می توانند از هر دوی آنها به NFT دسترسی داشته باشند.

این شرکت چند هفته پس از گسترش دسترسی به عملکردهای NFT اینستاگرام در ده ها کشور دیگر، این حرکت را انجام می دهد. اوایل تابستان آزمایش NFT ها را در فیس بوک آغاز کرد. با وجود اینکه بازار توکن‌های دیجیتال در ماه‌های اخیر دچار رکود شده است، متا در حال حرکت به سمت قلمرو NFT است. نشانه‌هایی وجود دارد که متا در بازاری کار می‌کند که در آن مردم می‌توانند NFT را بخرند و بفروشند، اما اینکه آیا مردم واقعاً از آن استفاده خواهند کرد، باید دید.

در همین حال، در اینجا اجرای اسنوپ داگ و امینم MTV Video Music Awards است که نسخه‌های متحرک NFT آنها را به نمایش می‌گذارد. از نظر دورنمای تاریک آینده نزدیک، The Last of Us چیزی در این مورد ندارد.

اشتراک گذاری

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.