امروز:4 بهمن 1400

آپدیت کنید: آپدیت جدید کلش او کلنز در دسترس قرار گرفت (ورژن 7.65)؛Air sweeper نیرو دفاعی جدید

بازی جنگ قبایل یا کلش آو کلنز یکی از بازی های محبوب موبایلی و از ژانر استراتژیکی می باشد که هواداران زیادی را به خود جلب کرده است. این بازی استراتژیک از آپدیت جدید خود را امروز ارائه می کند. این آپدیت در حال حاضر از اپ استور اپل در دسترس است و به زودی از گوگل پلی نیز قایل دریافت خواهد بود. با آریامونز همراه باشید.

بازی لش او کلنز با آپدیت جدید خود امکانات جدید را به همراه خود خواهد آورد. یک نیروی هوایی زن جدید به نام Air sweeper در آپدیت جدید اضافه خواهد شد و همچنین شما می توانید در کل مدت بازی خود یکبار نام خود را عوض کنید. این به این معنی است که با آپدیت جدید اگر نام خود را تغییر دادید دیگر در آینده قادر به تغییر نام خود نخواهید بود. در بازی کلش او کلنز (clash of clans) امکان جدید نیز در مورد کلن ها اضافه شده است و آن اضافه کردن کلن های مختلف در لیست علاقه مندی ها و مقایسه ی آن ها با هم به راحتی!

همچنین یک امکان در مورد وار اضافه شده است و نشان دادن نیرو ها قبل از اتک است تا بدون نیروی آماده در وار اتک داده نشود.

شما می توانید در آریامونز اخرین روش های اتک را به صورت ویدئویی اموزش ببینید. اخرین اموزش حمله با لاواهوند و بالون می باشد که می توانید از این قسمت آن را ببینید.

Air sweeper

با استفاده از Air sweeper شما سرعت نیرو های هوایی دشمن خود را کم خواهید کرد.

در زیر ویدئویی از Air sweeper را قرار داده ایم امیدواریم که استفاده کنید.

اپدیت کلش او کلنز

برای اپدیت بازی کلش او کلنز (clash of clans) نسخه ی 7.65 می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

app_store

Downlod-Google-Play-e14024317475161

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.