امروز:9 تیر 1401

نسل بعدی CarPlay اپل با سیستم اطلاعات خودرو ادغام می شود

اپل طرح‌هایی برای بروزرسانی مجدد تجربه رانندگی با نسل جدید برنامه CarPlay دارد، برنامه‌ای که تجربه کاربری و عملکرد را عمیق‌تر بین سیستم اطلاعات وسیله نقلیه و آیفون شما ترکیب می‌کند. این شرکت در مورد آنچه که این نسخه بازسازی شده و این که دقیقاً قادر به انجام چه کاری خواهد بود صحبت کرد . طبق گزارش ها، این بروزرسانی اواخر سال آینده منتشر خواهند شد ، اما اپل اشاره کرد که آنها به طور موثر تلفن شما را به “هسته” داخل کابین تبدیل می کنند.

به گفته شرکت اپل، این CarPlay تکامل یافته محتوا و اطلاعات را برای چندین صفحه در داخل وسیله نقلیه تامین می کند.و همچنین سیستم های داخل کابین مانند رادیو و آب و هوا را مستقیماً کنترل می کند. حتی می‌تواند صفحه‌نمایش‌های ابزارهای کارخانه ای همچون میزان سوخت را با رابط کاربری خود جایگزین کند تا بتوانید میزان سوخت خود را بخوانید. کاربران همچنین می توانند صفحه نمایش خود را با انواع ویجت ها، پوسته ها و برنامه ها شخصی سازی کنند.

اشتراک گذاری

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.