مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » مــایـکروسافت با ارائه نرم افزاری، قیمت بین المللی Windows 10 را اعلام کرد

مــایـکروسافت با ارائه نرم افزاری، قیمت بین المللی Windows 10 را اعلام کرد

مــایـکروسافت با ارائه نرم افزاری، قیمت بین المللی Windows 10 را اعلام کرد مــایـکروسافت با ارائه نرم افزاری، قیمت بین المللی Windows 10 را اعلام کرد

 مایکروسافت نسخه 10 ویندوز را به دلایل متعددی ساخته است وقصد دارد تا این سیستم عامل را بر روی تمام دستگاه هایش چه گوشی و چه سایر دستگاه ها ،قابل نصب کند.اکنون نیز مــایـکروسافت با ارائه نرم افزاری، قیمت بین المللی Windows 10 را اعلام کرد .

 

همچنین مایکروسافت با استفاده از نرم افزار Get Windows 10 ؛قیمت نهایی محصولش را در سطح بین المللی اعلام کرد. با توجه به اعلام قیمت از سوی این شرکت، از هم اکنون علاقمندان می توانند اقدام به پیش خرید سیستم عامل جدید کنند. که در قالب Get Windows 10 برای آنها اطلاعاتی نیز ارائه می شود و قیمت این محصول بر روی آن درج شده است که نرخ قیمت را بر اساس نرخ دلار در هر کشور محاسبه می کند و به کاربر ارائه می دهد .

mobile_3057615b

 بنابر این مایکروسافت پیش بینی کرده است که سیستم عامل خود را در آمریکا و انگلیس، بیشتر از سایر کشور ها به فروش برساند. این محصول در آمریکا به قیمت 119 دلار و در انگلیس نیز 99.99 پوند به فروش خواهد رسید.

 

سینا بازیار

سینا بازیار هستم .21 ساله ،کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطات. طراحی سایت و تولید محتوا از عمده فعالیت های بنده است. امیدوارم از مطالبمون لذت ببرید.

- Twitter - Facebook

منبع:

دیدگاه شما