امروز:3 مهر 1402

بررسی صفحه نمایش ایفون 6 و استفاده از sapphire display:با ویدئو

همانطور رو به جلو حرکت می کنیم و به زمان معرفی ایفون 6 نزدیک می شویم شایعاتی که اغلب جنبه ی واقعیت را به خود می گیرند بیشتر می شوند.هر چند که در زمان استیو جابز هیچ کس ازهیچ چیز وسابل اپل نمی دانست اما با تغییر مدیریت همه چیز تغییر کرده است.اکثر شایعات به واقعیت می پیوندند.از این بحث عبور کنیم.به تازگی شایعات جدید در مورد ایفون 4.7 اینچی اپل به بیرون درز کرده است.این شایعات در مورد صفحه نمابش ایفون جدید است.اما قضیه از چه قرار است؟

Sonny Dickson از افرادی است که شایعات گذشته اپل از او نشئت گرفته است در ویدئویی این صفحه را نمایش می دهد.این صفحه محافظ که از نوع sapphire display است.(تلفظ این کلمه به صورت سِفایِِراست.)این محافظ در گذشته در ایفون 5S  هم استفاده شده بود.این نوع از محافط را اپل در دکمه Home ایفون 5s به کار برد اما انقدر کوچک بود که نتوان درباره عملکرد ان نظر ملموسی داد.اما انچه روشن است اپل در گوشی جدید خود طبق شایعات عزم را بر استفاده از این محافظ گذاشته است.این محافظ که بسیار سخت است خش ناپذیر و حتی شکستن ان کاری دشوار و طاقت فرساست.این محافظ بسیار نازک است و در عین حال بسیار مقاوم.شاید بگویید چرا چند بار مقاوم را گفتم اما بدانید که برای تاکید بر این موضوع اگر چتد بار دیگر هم بگویم حق مطلب را ادا نکردم.

در ادامه افراد دیگری در این مورد ویدئو هایی منتشر کردند که ویدئوی Marques Brownlee از شاخص ترین ویدئو ها بود.در این ویدئو مارکوس سعی می کند ابتدا این محافظ را نشان می دهد و ان را جلوی لنز دوربین می گیرد و به شفافیت ویا opacity ان اشاره می کند.شفافیتی بی نظیر که در واقع به صورتی است که شما نمی توانید چیزی را جلوی چشمان خود تصور کنید.در ادامه او از کلید و چاقو استفاده می کند که بر روی ان خش بیندازد اما !در ادامه ی این ویدئو او سعی می کند که این محافظ را بشکند اما به هیچ عنوان نمی تواند.ما این ویدئو را در گروه آریامونر برای شما اماده کرده ایم امیدواریم از دیدن ان لذت ببرید.

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.