امروز:30 خرداد 1403

اموزش تنظیمات اثر انگشت (finger print) در گلکسی اس 5

همانطور که می دانید گلکسی اس 5 هم مانند 5 اس اپل دارای حسگر اثر انگشت(finger print) است.در گلکسی با استفاده از این امکان می توانید با اثر انگشت فایل های محرمانه ی خود را ببینید و همچنین می توانید با اثر انگشت خود با پی پال خرید کنید.در این اموزش قصد اموزش استفاده کامل از این امکان galaxy S5  را داریم.با ما همراه باشید.

تنظیم کردن اثر انگشت در گلکسی اس 5

 

مسیر زیر را دنبال کنید:

settings>Finger Scanner>Fingerprint manager

در این قسمت گلکسی از شما می خواهد که 8 بار انگشت خود را اسکن کنید.و سپس باید کد امنیتی را برای زمان هایی که قادر به تشخیص اثر انگشت نیست ایجاد کنید.

سپس می توانید با زدن ok  در منو finger print  را به عنوان رمز اصلی گوشی هود انتخاب کنید و یا از ادرس زیر این کار را انجام دهید.

Settings>Lock Screen>Fingerprint

نکته:شما قادرید 3 اثر امگشت ثبت کنید.

استفاده از اثر انگشت در برنامه ها و…

paypal

شما می توانید حساب پی پال خود را به گوشی خود متصل کنید و هرگاه که نیاز به پرداخت داشتید با اثر انگشت خود پرداخت کنید و … .برای این کار وارد settings>Finger Scanner شوید و pay with paypal  را فعال و اطلاعات خود را وارد کنید.

private mode

گلکسی اس 5 قایلبتی دارد که با ان می توانید فایل هایی را مخفی کنید.و زمانی که می خواهید مطالبتان را ببینید ان فایل را نشان داده و از شما اثر انگشت می خواهد و سپس ان را به شما نشان می دهد.

برای مخفی کردت بر فایل مورد نظر را به مدت طولانی لمس کنید سپس از ایکون 3 نقطه move to private را بزنید.

برای فعال کردن private mode مسیر زیر را دنبال کنید:

settings>Private Mode>Fingerprint