امروز:3 مهر 1402

فیسبوک قابلیت ارسال اعلان (نوتیفیکیشن) در مرورگر کروم در اندروید را اضافه کرد

یکی از مزیت برنامه های مختلف شبکه های اجتماعی ارسال نوتیفیکشن و اعلان ها به گوشی شما می باشد و شما به راحتی می توانید این اعلان ها را ببنید و از اخرین رویداد های پروفایل خود از قبیل پیام ها، لایک ها و … خبر دار شوید. اما این اعلان ها در صورتی که از مرورگر استفاده کرده و برنامه ی شبکه ی اجتماعی مورد نظر نصب نباشد برای شما ارسال نمی شود. اینک فیس بوک برای این مورد نیز راه حلی اندیشیده است و از این پس شما می توانید از طریق مرورگر گروم در گوشی های اندرویدی این نوتیفیکیشن ها را بدون برنامه دریافت کنید. با آریامونز همراه باشید.

برای این که نوتیفیکیشن های فیسبوک را از طریق کروم در گوشی های اندرویدی دریافت کنید به ادرس m.facebook.com  مراجعه کنید و فیسبوک از شما در مورد ارسال نوتیفیکشن سوال خواهد کرد که به راحتی می توانید ارسال نوتیفیکیشن را قبول کنید.

 

در حال حاضر با وجود داشتن شبکه های اجتماعی موبایل و دسترسی راحت تر به آن ها با موبایل فیسبوک با کم شدن کاربر مواجه است و این کمپانی در حال تلاش برای برگرداندن فیسبوک به دوران اوج خود می باشد.

 

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.