مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » ابزار های پوشیدنی » برنامه ی اندورید ور برای iOS منتشر شد ؛ همگام سازی ساعت با گوشی آیفون

برنامه ی اندورید ور برای iOS منتشر شد ؛ همگام سازی ساعت با گوشی آیفون

برنامه ی اندورید ور برای iOS منتشر شد ؛ همگام سازی ساعت با گوشی آیفون برنامه ی اندورید ور برای iOS منتشر شد ؛ همگام سازی ساعت با گوشی آیفون

همانطور که می دانید در گذشته از شما برای این که از یک ساعت هوشمند استفاده کنید حتما باید به گوشی خود نگاهی انداخته و به سیستم عامل آن توجه خاصی داشته باشید. برای مثال شما اگر می خواستید یک موتو 360 را خریداری کنید در صورتی که گوشی شما آیفون امکان استفاده از این ساعت وجود نداشت و باید یک گوشی اندرویدی برای آن تهیه می کردید. در گذشته خبر های پیرامون انتشار برنامه ای برای آیفون منتشر شد که با استفاده از آن می توانستید ساعت اندرویدی خود را با آیفون همگام کنید. اینک گوگل به صورت رسمی این امکان را معرفی و برنامه ی آن را بر روی اپ استور قرار داده است. با آریامونز همراه باشید.

برنامه ی گوگل شروع رقابت گسترده تر با اپل واچ است. اینک ساعت های اندرویدی یک خصوصیت برتر نسبت به اپل واچ دارند و ان همگام سازی با تمام گوشی های هوشمند است.

screen322x572 screen322x572 (1)

این برنامه بر روی آی او اس 8.2 و بالاتر کار خواهد کرد. از همینک شما می توانید با تصب این برنامه بر روی گوشی آیفون ساعت اندروید ور خورد را به گوشی خود متصل کنید.

لینک دانلود برنامه ی اندروید ور برای آیفون

 

منبع:

دیدگاه شما