مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » اچ پی » شرکت اچ پی با برنامه ریزی قبلی 55000 نفر از کارمندان خود را اخراج می کند

شرکت اچ پی با برنامه ریزی قبلی 55000 نفر از کارمندان خود را اخراج می کند

شرکت اچ پی با برنامه ریزی قبلی  55000 نفر از کارمندان خود را اخراج می کند شرکت اچ پی با برنامه ریزی قبلی 55000 نفر از کارمندان خود را اخراج می کند

مدیر مالی شرکت اچ پی خبر دارد این شرکت باید 5 درصد بیشتر از آن چه برنامه ریزی کرده بود را  اخراج کند . قرار بود اچ پی 55000 نفر را اخراج کند که حالا این تعداد 5 درصد بیشتر خواهد بود . با آریامونز همراه باشید …

اچ پی قرار بود 55000 تا از کارمندان خود را تعدیل کند تا هزینه هایش کاهش یابد اما حالا قصد دارد 5 درصد بیشتر از کارمندانش را اخراج کند . برنامه ریزی اچ پی از سال 2012 شروع شد و در ابتدا قرار بود تنها 25 هزار کارمند این شرکت اخراج شود حالا این میزان به 55 هزار نفر افزایش یافته شده است . مدیر مالی اچ پی آمار دقیقی در این باره اعلام نکرد و فقط گفت حذف برخی از کارمندان این شرکت سبب می شود تا تغییرات ساختاری در اچ پی ایجاد نشود . مدیر مالی اچ پی به وال استریت ژورنال گفت :

ما در سال 2012 برنامه ریزی مان را شروع کردیم و در مرحله اجرا هستیم که می خواهیم 3900 کارمند دیگر را در سه ماهه سوم 2015  اخراج کنیم . در سه ماهه چهارم سال نیز باید 55 هزار کارمند را بر طبق برنامه ریزی از شرکت اچ پی بیرون کنیم .

نیروی انسانی اچ پی در دو بخش مجزا تقسیم خواهند شد . شرکت اچ پی در مهرماه سال گذشته به صورت رسمی اعلام کرد که بخش کامپیوتر و پرینتر را از بخش سخت افزار و سرویس ها جدا خواهیم کرد . با تقسیم شدن شرکت اچ پی سهام داران در هر دو کمپانی صاحب سهم خواهند بود . جداکردن بخش از شرکت اصلی در ادامه ی برنامه ریزی های بازسازی شرکت اچ پی است که قبل از آن منجر به اخراج تعدادی از کارمندان این شرکت شد .

 

منبع:

دیدگاه شما