امروز:3 مهر 1402

تصاویر آیفون 6 اس به همراه قاب های آن فاش شد؛ طراحی مشابه با گذشته

اگر در سال های گذشته با محصولات اپل آشنایی داشته باشید حتما متوجه شده اید که طراحی نسخه های اس آیفون تغییر زیادی با نسخه ی قبلی آن نداشته است و اپل در محصولات سری اس خود اکثرا بر روی قابلیت جدید تمرکز می کند. برای مثال می توان آیفون 3GS ، آیفون 4S و آیفون 5S را نام برد که به ترتیب سرویس های و امکانات جدید iCloud و iMessage، دستیار صوتی سیری و در آیفون 5 اس حسگر اثر انگشت معرفی شدند. به نظر در آیفون 6 اس هم با همین موضوع رو به رو باشیم و طراحی آیفون جدید مانند آیفون 6 باشد. امروز تصاویری از قاب های آیفون 6 اس منتشر شده است که نشان دهنده ی این موضوع است که طراحی تغییر نخواهد کرد. با آریامونز همراه باشید..

iphone-6s

این تصاویر از شرکت ITSKINS منتشر شده است. این شرکت در زمینه ساخت کیس های موبایل فعالیت دارد و در این تصاویر قاب های آیفون 6 اس را که طراحی این شرکت است را منتشر کرده است.

از مشخصات آیفون 6 اس که باید منتظر آن باشیم استفاده از فورس تاچ، دوربین بهتر و شاید 12 مگاپیکسلی و حتی ضخامت بیشتر را باید انتظار داشته باشیم.

با ما همراه باشید.

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.