امروز:10 مهر 1401

الجی پنل OLED خود را با ضخامت 0.97 میلیتر معرفی کرد

الجی و سامسونگ در زمینه تلوزیون های هوشمند با یکدیگر رقابتی تنگاتنگ دارا می باشند. اینک زمان خود نمایی الجی در زمینه ی تلوزیون های هوشمند و پنل های آن می باشد. این دفعه الجی پنل های فوق باریک را به رخ رقیب خود کشید. الجی پنل های جدید را معرفی کرد که از نوع OLED می باشند و ضخامت آنها بسیار کم بود و در حد یک میلی متر می باشد. با آریامونز همراه باشید.

پنل OLED معرفی شده توسط الجی حتی از یک میلیمتر هم باریک می باشد و تنها 0.97 میلی متر ضخامت دارد. سایز پنل معرفی شده هم در سایز بزرگ بوده و 55 اینچی می باشد. این نمایشگر علاوه بر باریکی دارای وزن کمی نیز می باشد و وزن آن 1.9 کیلوگرم می باشد.

الجی در زمینه ی تولید نمایشگر های OLED بسیار پیشرفته بوده و برای خود نامی به پا کرده است. یکی از مزیت های این پنل ها را می توان به خمیده ساختن آن ها دانست، انچیزی که شرکت های مختلف در مورد آن تبلیغ می کنند.

این پنل در حد یک پنل می باشد و الجی در تلاش است که این پنل را به تلوزیون تبدیل کرده و راهی بازار کند اما این مورد چقدر طول خواهد کشید؟ باید صبر کرد و دید.ال

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.