امروز:4 مرداد 1403

Fhotoroom، نرم افزار ویرایش عکس برای حرفه‎ای‎ها

Fhotoroom مقابل نصب بر روی  دو سیستم عامل ویندوزفون و iOS دسترسی است و  امکانات اپ مذکور را می‎توان در چهار بخش بررسی کرد: ابزارهای ویرایشی، قالب‎های آماده، ابزارهای عکاسی و شبکه اجتماعی. این ویرایش بسیار دیدنی و جذاب بوده که داشتن کاراکترهای متفاوت موجب می شود تا عکس ها توسط مبتدی ترین افراد بصورت کاملاً حرفه ای ادیت و ویرایش شود.

Fhotoroom 2

در بخش ویرایش تصویر، ابزارهای خوبی در اختیار کاربر قرار گرفته که از جمله آنها می توان به ویرایش تصاویر با رزولوشن بالا (تا ۲۲ مگاپیکسل)، ۱۸ فیلتر قابل تنظیم و ابزارهای حرفه ای ویرایشی همچون HDR، دابل اکسپوژر، ترمیم کننده نویز، تصحیح کننده لنز و چند مورد افکت متفاوت همچون TinyPlanets و Chromatic اشاره نمود.

برای زینت بخشی به تصاویر و دادن یک تم منحصر به فرد به آن، می توانید از میان ۲۸ استایل یا افکت از پیش آماده شده، یکی را برگزینید و آن را به دلخواه خود دستکاری کنید. تعداد قابل توجهی فریم، افکت های Vignette و افکت های نورپردازی قابل تغییر را نیز در میان ابزارهای Fhotoroom خواهید یافت.

Fhotoroom به غیر از ویرایش تصاویر، یک اپ عکاسی خوب هم هست. در آن قادرید پیش از گرفتن عکس، تصویر را روی درجه اکسپوژر مناسب تنظیم کرده و از امکاناتی همچون عکاسی در حالت ماکرو، منظره و پورتره و تنظیم تایمر برای گرفتن سلفی استفاده کنید.

شبکه اجتماعی Fhotoroom هم جزء نقاط قوت آنند که در آن می توان با ساخت یک حساب کاربری، تصاویر را با افراد علاقه مند به عکاسی در این شبکه به اشتراک گذاشت و از نظرات افراد مختلف در موردشان بهره جست.

پس از ویرایش، می توان تصاویر را مستقیما در شبکه های اجتماعی دیگر همچون فیسبوک و توئیتر به اشتراک گذاشت یا این که آن را در فضای ابری وان‌درایو ذخیره نمود. توصیه می کنیم حتما این ویرایشگر تصاویر حرفه ای را در موبایل های ویندوزفونی تان امتحان کنید.