مونز استریم
MoonsStream
مونزاپ
MoonsApp
خانه » تازه های تکنولوژی » آژانس حفاظت از داده‌های بلژیک : فیسبوک حریم شخصی افراد را می شکند

آژانس حفاظت از داده‌های بلژیک : فیسبوک حریم شخصی افراد را می شکند

آژانس حفاظت از داده‌های بلژیک : فیسبوک حریم شخصی افراد را می شکند آژانس حفاظت از داده‌های بلژیک : فیسبوک حریم شخصی افراد را می شکند

اگر از مضرات فیسبوک از منتقدان این شبکه ی اجتماعی بپرسید می توانید به راحتی این جمله را بشنوید که فیسبوک به صورت مخفی جاسوسی شما را انجام می دهد و تمام لایک های، پیج ها و … شما به عنوان بخشی از ویژگی های شما در فیسبوک ذخیره می شود و بعد از آن به راحتی می توان از این اطلاعات علیه شما استفاده کرد. اما آیا واقعا این اتفاق در همین حد است و یا بیشتر از این نیز اتفاق می افتد؟ باید گفت که این کوچکترین بخش جاسوسی این شبکه ی اجتماعی است. در جدیدترین بررسی های بلژیک، فیسبوک قوانین اتحادیه ی اروپا را می شکند. با آریامونز همراه باشید.

فیسبوک به عنوان یک شبکه ی اجتماعی به صورت مرتب با افراد مختلف و در رایانه های شخصی آن ها استفاده می شود اما باید بدانید که این شبکه ی اجتماعی فقط اطلاعات خود را از اکانت فیسبوک و لایک های آن به دست نمی آورد و تمام کار های شما در مرورگر شما در حساب شما ذخیره می شود.

البته این مورد نیز در صورتی که است که شما عضو باشید و در صورتی که عضو هم نباشید با ورود به سایت هایی که توسط فیسبوک میزبانی می شوند تمام اطلاعات شما در فیسبوک ذخیره می شود.

این انچیزی است که قوانین حریم شخصی افراد را می شکند.

منبع:

دیدگاه شما