امروز:26 اردیبهشت 1401

گوگل در حال ترغیب کاربران فایر فاکس برای سرچ با گوگل

همانطور که می دانید فایرفاکس موتور جستجوی اصلی خود را از گوگل به یاهو تغییر داد. این تصمیم در پی قرارداد فایرفاکی با یاهو رخ داد. به هر حال همانطور که در این مقاله اعلام کردیم با این کار یاهو درصد سرچ خود را افزایش داد و به 10.4 درصد رساند و در جدیدترین اخبار سرچ خود را به 11.6 رسانده است و گوگل همچنان با اختلاف زیاد در صدر بوده است. اما این کاهش جستجو به برای گوگل خوشایند نبوده است و در پی باز پس گیری این کاربران است. در ادامه با آریامونز همراه باشید.

گوگل با کاهش اندکی از سرچ رو به رو شده است که در پی تعویض موتور جستجوی موزیلا انجام گرفته است. گوگل همین کم شدن اندک را هم برای خود زهر می داند و در پی باز پس گیری کاربران خود است. طی امار اعلام شده بسیاری از کاربران موزیلا موتور سرچ موزیلا را تغییر نمی دهند.

گوگل برای باز گرداندن کاربران خود در ابتدا یک توئیت در توئیتر منتش کرده است:

 این مطلب برای همه کاربران فایرفاکس است که موتورجستجوگر گوگل را دوست دارند

در کنار آن نیز گوگل در عکسی روش تغییر موتور جستجوی پیشفرض موزیلا را قرار داده است.همچنین کاربران موزیلا با ورود به گوگل با پیامی رو به رو می شوند که از انها در مورد هوم پیج قرار دادن گوگل سوال می شود.

حالا باید دید گوگل تلاش های خود را چکونه پیگیری می کند.

اشتراک گذاری

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.