امروز:3 مهر 1402

اینتل کامپیوت استیک (Intel Compute Stick)! رایانه ی جیبی شما

اینتل از رایانه های جیبی خود پرده برداشت.اینتل که در عرصه ی ساخت هسته های کامپیوتر های جهان پیشتاز است و یکی از پرسود ترین شرکت های جهان است. این شرکت در جدید ترین محصولات خود از کامپیوتر جیبی Intel Compute Stick پرده برداشت.با اریامونز همراه باشید.

مشخصات اینتل کامپیوت استیک(Intel Compute Stick)

این محصول  «اینتل کامپیوت استیک» (Intel Compute Stick) نام دارد، یک کامپیوتر کامل در ابعاد کوچک است. از مشخصات فنی این دستگاه می‌توان به پردازشگر «اینتل اتم بی تریل» (Intel Atom Bay Trail)، «بلوتوث نسخه 4» (Bluetooth 4)، یک درگاه (USB) به عنوان منبع تغذیه، خروجی (HDMI)، دو گیگابایت حافظه رم و 32 گیگابایت حافظه داخلی اشاره کرد. «استریم» (Stream) (یکی از روش‌های پخش ویدیو به صورت آنلاین) از قابلیت‌های مهم این دستگاه به حساب می‌آید.

1_gsmarena_001

اینتل کامپیوت استیک (Intel Compute Stick) همراه با جدیدترین نسخه سیستم عامل مایکروسافت یعنی «ویندوز 8.1» (Windows 8.1) عرضه می‌شود. به این معنی که شما می توانید نرم افزار های ویندوز را بر روی ان نصب کنید.  شما می‌توانید با پرداخت تنها 150 دلار، صاحب یک کامپیوتر جیبی باشید.

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.