امروز:26 اردیبهشت 1401

تماشا کنید: بررسی ویدئویی CarPlay اپل؛سیستم عامل اپل برای خودرو های هوشمند

همانطور که می دانید گوگل و اندروید سازندگان دو سیستم عامل اندروید و iOS می باشند. این دو سیستم عامل فقط به گوشی های هوشمند ختم نمی شود و در بخش های مختلفی وارد شده است. همانطور که در حال حاضر این سیستم عامل را بر روی ساعت های هوشمند می بینیم باید به زودی شاهد استفاده از سیستم عامل های اپل و گوگل بر روی ماشین های نسل بعد باشیم.  امروز قصد بررسی ویدئویی کارپلی اپل را داریم. با مونزاستریم آریامونز همراه باشید.

در گذشته مطالب زیادی پیرامون آی کار اپل یا ماشین هوشمند اپل منتشر شد. بسیاری بر این اعتقاد بودند که اپل در حال کار بر روی ساخت ماشینی هوشمند است. اما به نظر در صورتی که این حرف صحت داشته باشد باید سال برای معرفی این محصول انتظار کشید اما در واقع اپل یک برنامه ی سریع تر برای تصاحب ماشین های هوشمند را دارا می باشد. آن چیزی که می توان به عنوان CarPlay معرفی کرد. این سیستم داخلی بسیاری از امکانات مختلف را در اختیار کاربر می گذارد و به عنوان یک کمک کننده و تسهیل کنند عمل می کند. ما در آریامونز ویدئو زیر را برای شما آماده کرده ایم که امکانات این سیستم عامل را تماشا کنید.

نظر شما در مورد CarPlay چیست؟

من شهاب ابویی هستم. رشته مورد علاقم مکانیک هست و در این رشته در حال تحصیل هستم. در کنار این رشته علاقه ی بسیار زیادی به تکنولوژی دارم. امیدوارم بهترین مطالب را برای کاربران آریامونز تهیه کنم.